info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Na co se těšit u trailových novinek Salomon?

19. 10. 2021
Technické modely nové trailrunningové kolekce CROSS jsou připraveny poskytnout kromě komfortu i nezbytnou ochranu před nepříznivým počasím a nástrahami terénu. Po obecném popisu kolekce se blíže podíváme na tři nové modely bot.
Na co se těšit u trailových novinek Salomon?

Během posledních dvou dekád si Salomon upevnil pozici lídra v trailrunningu. Pro každou sezónu velmi zodpovědně vyvíjí, připravuje a přináší na trh inovativní modely obuvi, oblečení a dalšího nezbytného vybavení pro všechny běžce. U svých produtků klade vždy ty nejvyšší nároky na výkon, stejně jako na funkčnost a pohodlí ve všech podmínkách.

Špičkoví sportovci s pomocí vybavení značky Salomon neustále posouvají hranice tohoto sportu, a demonstrují tak špičkové technické vlastnosti produktů Salomon. Značka se již dlouhou dobu stejným dílem zaměřuje i na všechny ostatní skupiny spotřebitelů, bez ohledu na jejich sportovní ambice a cíle. Dokáže tak všem nadšeným sportovcům přinést tu nejvyšší míru komfortu a funkčnosti přesně dle jejich očekávání.

trail

PODZIMNÍ KOLEKCE MÁ SPOLEČNÝ CÍL

Podzimní kolekce Salomon a s ní i modely řady CROSS se snaží naplnit potřeby všech běžců a sportovců (bez ohledu na pohlaví či věk), kteří na přední místo kladou pohodlí.

Modely CROSS tak vycházejí vstříc potřebám všech a sortiment je dostatečně široký, aby uspokojil jejich nejvyšší nároky na technické vlastnosti, výkon a pohodlí, nehledě na prostředí a terén, ve kterém se pohybují. Ať se vydají po vyšlapané stezce nebo mimo ni - do náročného terénu, vždy se mohou spolehnout na stoprocentní jistotu, ochranu a komfort veškerého vybavení značky Salomon.

wildcross 2

WILDCROSS 2

Jedním z nejzajímavějších modelů podzimní kolekce je inovovaný model WILDCROSS 2, který je skvělou volbou pro všechny, kdo se navzdory náročnějším podmínkám nechtějí vzdát svého každodenního tréninku. Pro všechny, kteří potřebují vyšší míru ochrany a jistoty v blátě a zároveň nechtějí nic slevovat ze svých nároků na dostatek pohodlí a komfortu. Toto vše v sobě WILDCROSS 2 velmi dobře kombinuje.

Má například zesílenou ochranu špičky a tento ochranný štít chrání i další exponované a namáhané části boty. Svršek v sobě nese integrovanou SensiFit™ technologii, která skvěle usadí a fixuje nohu v botě. Šněrování je zajištěno pomocí rychlošněrování Quicklace s kevlarovými tkaničkami. Vyšší špunty na podešvy poskytnou výbornou trakci i na měkkém povrchu a v blátě. Model WILDCROSS 2 je dostupný i ve verzi s membránou GORE-TEX.

KOUPIT SALOMON WILDCROSS 2


madcross

MADCROSS

Zcela nový model v portfoliu značky Salomon je MADCROSS. Splňuje potřeby velmi početné skupiny hobby běžců, pro které není překonávání svých osobních rekordů tím hlavním cílem. Je tu pro ty, kteří potřebují při běhu cítit a vnímat jistotu, ochranu a v neposlední řadě také komfort po celou dobu aktivity.

Tento mix vlastností dokáže MADCROSS nabídnout – strečový pružný svršek s integrovaným jazykem je velmi pohodlný, prodyšný a lehký. Nepostrádá ani oblíbenou technologii SensiFit™. Podešev z materiálu Contagrip® pak zajistí skvělou trakci i na mokrém a kluzkém povrchu. Také model MADCROSS je nabízen ve verzi s membránou GORE-TEX.

KOUPIT SALOMON MADCROSS


cross pro

CROSS 2 PRO

Kdykoliv panují skutečně těžké a náročné podmínky, můžete se zcela spolehnout na agresivní a rychlé CROSS 2 PRO. Jde o inovaci oblíbeného modelu CROSS/PRO. Nově řešený snížený opatek spolu s technologií Multi-Fit na svršku dokonale obepne a zafixuje vaši nohu v botě a zajistí její potřebnou stabilizaci.

Svršek je konstruován jako úpletová ponožka a stejně pohodlně se v něm budete také cítit. Nemusíte se však bát, že by byla nějak opomenuta či upozaděna ochrana a pohodlí. O tu se dokonale postará ochranný štít svršku z materiálu Matryx. Podešev s agresivními špunty, které jsou chytře asymetricky rozmístěny, je z Contagrip® materiálu a poskytne tu nejlepší trakci pro intenzivní trailrunningové zážitky.

KOUPIT SALOMON CROSS PRO


CELÁ KOLEKCE SALOMON CROSSCenová
bomba
Akce zmizí za
3:01:03:18
Color Kids Jacket - Rec. - Colorblock
-55 % Dětská bunda Color Kids Jacket - Rec. - Colorblock
969 Kč 2 149 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu