info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Náš Radek vyzkoušel cyklovýbavu od značky Craft

22. 08. 2021
Jak se sami dočtete, Radek se dříve značce Craft tak trochu vyhýbal. Po testování několika kusů oblečení ji ale do své cyklovýbavy rád zahrne. Nejvíce ho ohromily hlavně použité materiály, které jsou na těle velmi příjemné.
Náš Radek vyzkoušel cyklovýbavu od značky Craft

Dostal jsem na testování cyklo oblečení od značky Craft. Na kole jezdím už nějaký pátek a téhle značce jsem se popravdě trochu vyhýbal. Na trhu je spousta značek, které dělají kvalitní produkty, a já jsem rád, že jsem si každou sezonu vyzkoušel něco trochu jiného – od levnějšího vybavení až po to dražší. K vyzkoušení jsem měl možnost obléct kraťasy (tzv. bibsy), base layer, dres a bundu proti větru a musím říct, že mě tahle značka fakt baví!

Cyklokalhoty CRAFT ADV Endur

kalhoty

Asi to nejdůležitější, co u bibsů hledat, je jejich vložka. U Craftu máte na výběr rovnou ze šesti možných vložek, které jsou označené C1 až C6, přičemž C1 je nejkvalitnější a nejvíce vyztužená.
ADV Endur mají vložku C2. Je to třívrstvá bezešvá vložka, v sedací části je tlustá 12 mm, centrální část má 8-10 mm a vnější okraj je 3mm.

kalhoty2

Tahle vložka mi byla velmi pohodlná i po víc jak 90minutovém tréninku v rychlejším tempu. Prakticky jsem skoro necítil skrz vložku sedánek, za což jsem hodně vděčný. Neměl jsem potřebu hledat správnou polohu a mohl jsem se soustředit pouze svůj na výkon.

Za další plus považuji zvolené materiály. Moment překvapení nastal, když jsem si kalhoty navlékl poprvé. Nic tak jemného, co se cyklokalhot týče, jsem na sobě ještě neměl. Kalhoty jsem na těle skoro necítil, z čehož jsem byl opravdu nadšený.

KOUPIT CRAFT ADV ENDUR


Cyklodres CRAFT PRO Aero

dres

Znovu naprostá bomba co se týče použitých materiálů. Komfort, lehkost, prodyšnost. Odvětrávání na zádech. Paráda.
Vozím s sebou menší kompaktní foťáček, který jsem u kapes předešlých dresů míval často problém vytáhnout. Tady problém odpadl. Do kapsiček se lehce dostanu a nemusím za jízdy bojovat s příliš malým otvorem.

Co mě nejvíc vytáčelo u jiných dresů byl často střih kolem ramen. Při rychlejší jízdě se dres v těchto partiích vlnil a vlál. Míval jsem pocit, jako bych měl na ramenou dvě malé vlaječky. U Craftu hodně oceňuji, jak jsou ramena a rukávy řešené. Sedí na svém místě a ani při rychlejší jízdě nikde nic nevlaje. Tady si dovolím říct, že Aero v názvu produktu je opravdu na svém místě.

KOUPIT CRAFT PRO AERO


Nátělník CRAFT PRO Dry Nanoweight

nátělník

Base layer je pro mě skoro stejně důležitá věc jako dobře zvolené cyklokraťasy. A proč? Dobře odvádí pot, udržuje moje tělo v suchu, a i při teplejších dnech mě dokáže ochladit. Tenhle nátělník nevyužívám pouze na kole pod dresem, ale i při běžeckých trénincích v teplých dnech, kdy mám chuť běžet bez trika, ale nechci se příliš moc odhalovat. Nátělník díky svým ultralehkým vlastnostem na těle téměř necítíte.

KOUPIT CRAFT ADV ENDUR


Cyklobunda CRAFT PRO Nano Wind

jízda

Minimalistická bunda, kterou zabalíte do malinkého pytlíku. Velká věc, která nezabere skoro žádné místo. Vozím ji s sebou na každou vyjížďku. Dokáže ochránit nejen před větrem, ale i před mírným deštěm a díky své skladnosti se mi do kapes vejdou ještě další věci jako například energetické gely a již zmíněný foťák.

S oblečením od Craftu mám první zkušenost a myslím, že do budoucna s touto značkou budu pokračovat. Nejvíc mi sedí zvolené materiály. Na těle téměř nejsou cítit, nepřekáží výkonu a ba naopak díky komfortu, kterého se uživateli dostává, si sportovní aktivity daleko více vychutnám.

KOUPIT CRAFT PRO NANO WIND


VŠE OD ZNAČKY CRAFT


Recenzi pro vás sepsal:

radek

Radek Trlica

Radek miluje focení, běh a jízdu na kole. Využije všech příležitostí, kdy může tyto aktivity propojit a tráví tak každou volnou chvilku. Když se pak dostatečně vybouří na závodech nejrůznějších charakterů, rád si v klidu sedne a vychutná si dobrou výběrovou kávu.


Cenová
bomba
Akce zmizí za
8:11:05:13
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu