info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Naše Dobrolístky pomáhají proti samotě

01. 09. 2022
Jak může jedno kliknutí pomoci proti samotě? Jednoduše. Jedním kliknutím totiž koupíte náš Dobrolístek a umožníte tak návštěvu dobrovolnice či dobrovolníka u osamělého člověka. Dobrolístek Vás bude stát jen pár korun navíc, ale někomu jinému může vrátit do života radost a smysl.
Naše Dobrolístky pomáhají proti samotě

Každý pátý senior v Česku se cítí osaměle. Nemá s kým trávit čas a komu se svěřit. Právě osamělým lidem, zejména seniorům a seniorkám, ale i dětem v dětských domovech či lidem se zdravotním postižením mohou do života znovu přinést blízkost a podporu dobrovolnice a dobrovolníci organizace ADRA. Dochází na návštěvy jak do domovů seniorů a dalších zařízení, tak do domácností, a tráví společně čas s těmi, kdo leckdy nikoho jiného nemají. Dvojice se schází pravidelně, většinou na hodinu či dvě týdně. Jednou si zajdou na procházku, jindy čtou nebo si „jen“ povídají.

ADRA1

Od toho, aby se lidé ochotní pomáhat mohli propojit s těmi, kdo pomoc potřebují, jsou zde dobrovolnická centra ADRA. Po celé republice jich najdete 15 a jejich hlavní činností je právě koordinace celkem 3000 dobrovolnic a dobrovolníků. Ti věnují svůj čas nezištně a zcela zdarma, organizace a nezbytná administrativa ale něco stojí. Právě na podporu činnosti dobrovolnických center putuje výtěžek z prodeje našich Dobrolístků.

ADRA2

Máte-li sportovního ducha a rádi běháte či chodíte, můžete dobrovolnictví v Česku podpořit ještě jinak. Mezi 29. 8. a 9. 10. 2022 se koná benefiční ADRAběh s podtitulem Běžím proti samotě. Uhrazením startovného podpoříte dobrovolnická centra ADRA, navíc se můžete zapojit do soutěže o ceny z našeho e-shopu nebo si jen užít radost z pohybu a pomoci druhým. Poběžte s námi a registrujte se ještě dnes.

ADRA3

Děkujeme, že společně s námi a organizací ADRA přispíváte k tomu, aby nikdo nemusel být na světě sám.


DOBROLÍSTKY POMOCICenová
bomba
Akce zmizí za
2:10:21:13
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Sportovní triko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 10 ks za tuto cenu