info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Nová značka balancuje mezi výkonem a stylem

26. 09. 2017
Americká značka New Balance o svých produktech výstižně říká, že jsou dokonalou směsicí funkčnosti a estetiky. Nabízejí totiž výkon, který potřebujete, a styl, který chcete.
Nová značka balancuje mezi výkonem a stylem

Milujeme sportovní boty. Jsou pohodlné, měkké, a když potřebujeme doběhnout MHD, nezradí nás. Jenže chodit v běžeckých botách třeba do práce není úplně košer.

Řešením tohoto existenciálního problému je fashion obuv naší nové značky New Balance. Má totiž vše, co musí splňovat bota, ve které chcete trávit celý den. Nezapře své ortopedické kořeny ani performance základy.

Boty New Balance jsou skvělým společníkem pro náročné dny plné úřadů, nákupů a pochůzek, ale nebudete se za ně stydět ani během casual fridays v kanceláři, v kavárně či na hodině zpěvu. Zkrátka a dobře, jsou pohodlné a zároveň mají styl.

Více než 100letá historie americké značky, která je nově součástí naší nabídky, začíná u Williama J. Rileyho na počátku 20. století. Riley od mládí pomáhal lidem s ortopedickými potížemi skrze zdravotní obuv. Později jeho cesta lehce mění směr a v roce 1938 Riley vyrábí první běžeckou botu. Dnes se značka zabývá obuví nejen pro sportovce, ale především pro všechny, kdo zkrátka rádi nosí pohodlnou, zdravou a stylovou obuv. Kamkoliv.

celý sortiment značky →


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:10:31:33
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Sportovní triko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 10 ks za tuto cenu