info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Obutí i neobutí za ceny neceny: Vivobarefoot a Mizuno v akci

06. 02. 2017
Co mají společného značky Mizuno a Vivobarefoot? Mizuno má dlouhou tradici, ale drží krok s trendy. Vivobarefoot je trend, který se však opírá o prastarou tradici chůze naboso. A teď jsou navíc obě tyto značky v akci.
Obutí i neobutí za ceny neceny: Vivobarefoot a Mizuno v akci

Až o polovinu jsme zlevnili obutí i neobutí (tedy další vybavení) od Mizuno a až o 30 % levněji nyní pořídíte boty neboty od Vivobarefoot.

Japonská kvalita s tradicí

Mizuno Wave Inspire

Mizuno Wave Inspire Mizuno Wave Inspire

Máte sklony k pronaci a vyžadujete kvalitní tlumení? Wave Inspire s dvojitou vějířovitou vlnou zajistí měkký došlap pod správným úhlem, ale současně vás neokrade o rychlost. Díky tomu je ideální pro intenzivní tréninky i závody. Nechte se inspirovat, nyní se slevou 42 %.

Mizuno Wave Sayonara

Mizuno Wave Sayonara Mizuno Wave Sayonara

Rychlá a současně tlumivá, to je silnička Wave Sayonara. Ideální pro tempové tréninky i delší závody. Díky paralelní desce chrání váš pohybový aparát, ale nebrzdí. Svezte se na vlně o 42 % levněji.

Mizuno Wave Ultima

Mizuno Wave Ultima Mizuno Wave Ultima

Pro ultimátní vytrvalce je tu ultimátně tlumivá Wave Ultima. Paralelní vlnová deska se postará o měkký došlap, takže vám dovolí běžet, dokud bude kam. Pořiďte si ji nyní s 42% slevou.

Přirozený trend

Trendem posledních let je postupně se navracet k lidské přirozenosti. Jíme více bio potravin, stále více z nás nahrazuje farmaceutické přípravky přírodními léčivy, navracíme se k chůzi a běhu, tedy přirozenému lidskému pohybu, a mimo jiné také stále více toužíme po kontaktu se zemí pod sebou. A právě ten nám poskytují “bosé boty” od Vivobarefoot.

Vivobarefoot Primus Road

Vivobarefoot Primus Road Vivobarefoot Primus Road

Běhejte v botách, které vaší noze dovolí chovat se přesně tak, jak to příroda zamýšlela. Sportujte obutí neobutí s barefootovým modelem Primus Road se slevou 18 %. Jejich 3 mm tenká podešev je oděruvzdorná a odolná proti propíchnutí, takže se o své nohy nebudete bát a můžete si naplno užívat ten pocit půdy pod nohama.

Vivobarefoot Primus Trail

Vivobarefoot Primus Trail

Běhat v terénu bosky: sen nebo noční můra? S barefootovými, a přesto ryze crossovými Primus Trail od Vivobarefoot si takový luxus můžete s klidem dopřát. 3 mm silná, avšak extrémně odolná podešev ochrání vaše chodidla před poraněním a 5 mm vysoké kolíky vám pomohou zdolat i sebedrsnější terén. Vyzkoušejte je nyní za skvělou cenu, se slevou 18 %.

A to zdaleka není vše! Podívejte se na další zajímavé kousky od Mizuno a Vivobarefoot a pořiďte si špičkové vybavení na běh i neběh za ceny neceny.

Otevřít celou nabídku Mizuno a Vivobarefoot


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:10:12:37
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Sportovní triko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 10 ks za tuto cenu