info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Odhalte s Oakley, o co přicházíte

22. 09. 2019
Díky dlouhodobým výzkumům Oakley přesně ví, jak funguje lidské oko, a které jeho části nejvíce vnímají barvy. Díky tomu také ví, které části oka potřebují trochu popostrčit a jaké ingredience tedy přimíchat do čoček, abychom dostali co nejlepší výsledek.
Odhalte s Oakley, o co přicházíte

Technologie Prizm odhalí to, co nezahlédnete pouhým okem. Zvýrazní (ale nezmění) barvy a vytáhne kontrast, abyste viděli více detailů v daném prostředí a včas odhalili potenciální nebezpečí. Lidské oko sice vnímá určité spektrum barev, ale většina odstínů mu splývá a uniká jeho pozornosti. Čočka Oakley Prizm vytáhne hranice barev a pomůže vám rozeznat přechody mezi jednotlivými odstíny a tím i lépe vidět, co se před vámi doteď ukrývalo.

Kochejte se světem

Různé barevné filtry zvýrazní různé barevné odstíny. Ve městě je jiná skladba barev než na polní cestě u louky. To je důvod, proč má Oakley různě zabarvené čočky pro různě zabarvená prostředí.

Stejně jako u obyčejných reproduktorů zvýšíte hlasitost celkového zvuku, u obyčejných brýlových čoček s přidaným kontrastem je zvýrazněný celkový obraz. Tímto způsobem však nemůžete koordinovat různé stupně barevného spektra (stejně jako u obyčejných reproduktorů nevyladíte basy, výšky tonů,...). Oakley Prizm můžeme přirovnat k reproduktorům se stereo ekvalizérem, kde si sami přesně nastavíte míru hlasitosti jednotlivých částí zvuku. Přesně tak to u čoček Prizm funguje s vyladěním barev a kontrastu.

Oakley Prizm

Prizm Angling

Vypadají takto a jsou to vysněné čočky všech rybářů.

 • Prizm Shallow Water
  Skrze mělkou vodu uvidíte mihnutí každé rybky a bez problému si na ni můžete počíhat.
 • Prizm Deep Water
  Vytáhnou zelené a červené odstíny a potlačují odstíny modré. S těmito čočkami budete mít jasný přehled o tom, co se pod vámi v modrých hlubinách děje.

Oakley Prizm Angling

Prizm Golf/Dark Golf

Brýle na golf umožňují vidět změny v povrchu a lépe rozlišit mezi různými typy povrchů. Snadno tak poznáte, kde končí rough a začíná green.

Oakley Prizm Golf

Prizm Road

Tyto brýle zvýrazňují odstíny modré a zelené, čímž pomáhají cyklistům i běžcům vidět každý malý detail na povrchu vozovky. Vyhnete se hluboké díře i zmatenému broukovi.

 • Prizm Road Black
  Má na povrchu černou iridiovou vrstvu pro ideální vidění během poledních vyjížděk, kdy se nikam neschováte před slunečními paprsky. Touto úpravou se pyšní tento model.

Oakley Prizm Road

Prizm Trail

Čočky vyzdvihnou odstíny červené a hnědé, abyste i v prašných podmínkách v mžiku rozpoznali písek, kameny a kořeny. Jsou skvělým společníkem když chodíte po přírodě, běháte, i když jste nadšený cyklista, který zbožňuje adrenalin jízdy v horském terénu.

 • Prizm Trail Torch
  Představujeme výsledek neustálých inovací a vylepšování. Čočka Prizm Trail má speciální iridiovou vrstvu Torch, která projasní viditelnost napříč různými světelnými podmínkami od slunečného trailu po husté alpské lesy. 

Oakley Prizm Trail

Prizm Field (dříve Baseball)

Mají speciálně vylepšený kontrast, aby vždy vytáhly obrysy letícího míčku na travnatém podloží. Díky těmto brýlím budete mít jasno, kde se zrovna míč nachází.

Oakley Prizm Field

Prizm Universal

Název napovídá nejuniverzálnější brýle, které můžete vzít na pláž i na vyjížďku na kole. Vzhledem ke svým nejčastějším aktivitám si navíc můžete vypiplat výhled k obrazu svému. Nejtmavější jsou čočky Saphire (12 %), středně tmavé jsou Jade (14 %) a nejsvětlejší jsou Ruby (17 %).

 • Prizm Saphire
  Vykreslí studené barvy. Jejich zabarvení se nejvíce hodí na pobyt u vody a na vodní sporty. Najdete je zde.
 • Prizm Jade
  Nabídnou vykreslení spíše studené poloviny barevného spektra. Jsou vhodné na golf, letní turistiku a pobyt v zelenající se přírodě. Sáhněte po nich.
 • Prizm Ruby
  Vytáhnou teplejší a oku příjemnější barvy - červenou a její odstíny. Skvěle poslouží v lese, na zasněžených horách i při řízení auta. Jsou tady.

Oakley bryle

Prizm Daily Polarized

Dělají z mdlých barev sytější a teplejší díky silnějšímu kontrastu. Uvidíte hlubší červené odstíny, výraznější modrou a sytější zelenou barvu. Blokují 99 % odlesků slunečního záření.

 • Prizm Rose Gold
  Zvýrazní barvy a zachovají optický výkon. Jsou vhodné pro každodenní nošení do města. Jako jediné z řady Prizm Everyday využívají technologii Rose Gold Iridium. Koukněte na ně.
 • Prizm Black
  Jsou univerzální čočky pro každodenní použití, vhodné například do města. Skrývají se zde.
 • Prizm Grey
  Jsou univerzální čočky pro každodenní použití, vhodné například do města. Najdete je tady.

Oakley Prizm

Prizm MX

Na motorce potřebujete vidět co nejlépe a nenechat se zaskočit „neviditelnou“ dírou. Uvidíte jemné přechody i v nejhorších podmínkách, stejně jako reálnou hloubku vyjetých kolejí. Nebojte se neustálého přejíždění ze slunce do stínu, v těchto brýlích budete vše vnímat skrze čistý a ostrý obraz.

Prizm Snow

Jsou skla lyžařských a snowboardových brýlí. Uvidíte s nimi hrboly, muldy a detaily sjezdovky, které vám bez čoček Prizm zůstanou utajeny až do chvíle, kdy jimi projedete. Sáhnout můžete také po verzi na běžecké lyžování.

Suma sumárum se to u čoček Oakley Prizm má takto:

 • bezbarvé čočky jsou určené do míst, kam nesahá příliš slunečních paprsků (např. lesní trail a lesní trasy pro downhill);
 • modré čočky mají nejlepší filtr pro pobyt na vodě (např. surfování, rybaření na lodi);
 • modrozelené a zelenooranžové čočky si zamilujete při dlouhodobém pobytu u vody a na vodě (např. surfování, koupání na písáku nebo v jezeře) i na zelených hřištích;
 • červené, růžové a oranžové čočky jsou skvělé na jakoukoliv aktivitu na silnici nebo v ulicích města (např. běh, cyklistika, řízení auta);
 • fialové a růžovofialové čočky vám nejlépe vytáhnou potřebné linie při pohybu v otevřené přírodě i na lesní stezce (např. trailový běh, MTB);
 • šedé a černé čočky se hodí jako univerzální sluneční brýle všude možně - od každodenní cesty do práce přes občasnou turistiku až po pobyt u vody.

Vyberte si čočky podle svého gusta a rám brýlí dle svého stylu. Namixovat se dá snad cokoliv a za tu trochu snahy to rozhodně stojí!

Vybrat brýle Oakley


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:22:59:57
Kilpi Alexo
-65 % Dámské legíny Kilpi Alexo
799 Kč 2 299 Kč
už jen 21 ks za tuto cenu