info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Otevíráme běžecký okruh kolem Štrekoveckého jezera

14. 10. 2017
Být běžcem uprostřed města není žádná legrace. Všude auta, lidé, hluk a smog. Bratislavští milovníci běhu se proto rádi uchylují do nevelké, ale o to malebnější oázy okolo Štrekoveckého jezera. A právě tam jsme nyní otevřeli okruh, který vás může inspirovat při každodenním tréninku.
Otevíráme běžecký okruh kolem Štrekoveckého jezera

Pro nováčky: odrazový můstek

Pokud s během začínáte a bojíte se, abyste při tréninku nepřecenili síly, je pro vás Štrekovecká tisícovka ideální. Okruh má totiž “jen” 1 km a je tedy pouze na vás, na kolik koleček se cítíte. Po každém z nich máte možnost říct si pro dnešek “dost”.

Na startu trasy vás přivítá informační tabule, která nabízí tipy na rozcvičku, průběh tréninku i závěrečné protažení. Jejím následováním se tak přiučíte něco z běžecké techniky.

Ukazatele vám navíc budou cestou hlásit metry, které úspěšně překonáte.

Okruh kolem bratislavského jezera je skvělým odrazovým můstkem. Do vody ale neskákejte, už je přeci jen trochu zima. :-)

Pro pokročilé: Žádná rutina

Štrekovecké jezero není velké a jednotvárná tisícimetrová trasa dokáže zkušeného běžce brzy omrzet.

Naše tabule zná na rutinu lék. Nechte se inspirovat ke zkoušení nových technik a zpestřete si svůj trénink, takže vám kolečka budou ubíhat úplně sama. Vyzkoušejte tempové tréninky se zvyšující se náročností, připomeňte si běžeckou abecedu a na závěr si dopřejte regenerační strečink.

Uvidíte, že i na jednom kilometru si člověk může dát pěkně do těla a ještě vás to bude bavit.

Slavnostní otevření a narozeninová párty

Už je to rok, co děláme radost bratislavským sportovcům (a oni nám :-). Proto otevření Štrekovecké tisícovky pořádně oslavíme. A jak? Přece během! Přijďte si s námi 19. 10. od 17 hodin zatrénovat na jezerním okruhu a užít si podzimní odpoledne na čerstvém vzduchu.

Děkujeme!

Okruh Štrekovecká tisícovka jsme otevřeli díky spolupráci s Bratislavským samosprávným krajem, kterému děkujeme za podporu a spolupráci.

BSK

Cenová
bomba
Akce zmizí za
6:02:20:42
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Dámské tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 8 ks za tuto cenu