info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Prahu již znovu neotevřeme, omlouváme se

01. 07. 2023
Kolik kilometrů jsme naběhali po prodejně a kolik společně s vámi po Praze při našich trénincích? A teď to všechno končí. Je nám z toho smutno, ale jinak to nejde.
Prahu již znovu neotevřeme, omlouváme se

Slibovali jsme sice, že pražskou prodejnu necháme otevřenou do 5. července, a že všechno v ní nakoupíte se slevou 30 %. Bohužel nám do toho doslova vstoupila voda. 

Jelikož jsou následky prasklého vodovodního potrubí mnohem horší, než se na první pohled zdálo, doteď likvidujeme rozmáčené vybavení a máme plné ruce práce uvést prostory do původního stavu. Holt když se nedaří, tak pořádně.

Stovky produktů jsou znehodnocené, a místo aby vám dělali radost, poputují s největší pravděpodobností rovnou do koše.

Těšili jsme se, že s vámi strávíme ještě několik posledních dní v místech, které jste si za posledních šest let tolik oblíbili. No, osud měl s námi jiné plány. Škoda.

Omlouváme se vám

I když jsme nedostáli svému závazku nechat pro vás dveře otevřené až do pátého, věříme, že jste si s námi užili spoustu legrace jak při diagnostice došlapu, tak při dřívějších trénincích i při výběru nového halového, outdoorového či běžeckého vybavení.

Jsme moc rádi, že jste nám po ty dlouhé roky zachovali přízeň a opakovaně se do prodejny vraceli s úsměvem na rtech.

prodejna praha

Co teď?

Příběh Sanasportu ještě nekončí, a i když nám poslední rok neustále hází klacky pod nohy, snažíme se férově bojovat a táhnout za jeden provaz. Zdraví a morální hodnoty jsou pro nás na prvním místě. Hned na druhém držíme jasnou vizi - nevzdávat se.

Trápí nás, že se musíme potýkat s nepříjemnými problémy okolo upadajícího trhu se sportovní výbavou, ale nevzdáváme se. Věříme, že i vy nám pomůžete dostat se z této tísně a oklepat se ze všech přidružených problémů.

Nechceme, aby to znělo jako otřepaná fráze, ale pokud jste dočetli až sem, je vidět, že vám na Sanasportu záleží. Je vidět, že máte srdce na správném místě a sdílíte naše hodnoty. V tuto chvíli nezbývá, než vás zdvořile poprosit o pomoc. Udělejte si radost novou sportovní výbavou, i malý nákup nám pomůže vytrhnout trn z paty. Moc vám všem děkujeme.

DO E-SHOPU
Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:19:09:51
Salomon Spectur W
-46 % Dámské běžecké boty Salomon Spectur W
1 819 Kč 3 390 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu