info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Reebok Run Crew: Běžecké tréninky s Reebokem!

01. 05. 2017
Naše běžecké tréninky budou od května ještě lepší! Své síly totiž spojujeme s Reebokem a stáváme se součástí Reebok Run Crew. Přečtěte si, proč se k nám přidat!
Reebok Run Crew: Běžecké tréninky s Reebokem!

Byť si ji dnes spojujeme spíše s oblastí Fitness a CrossFitu, běh je pro značku Reebok zásadní už od samého vzniku. Teď to poznáte i vy - 4. května totiž startujeme v Brně a Olomouci.

Tréninky budou probíhat každý čtvrtek od 18:00 se startem u našich prodejen. K dispozici pro vás máme prostor na převlečení a uschování osobních věcí a po doběhu vám také nabídneme malé občerstvení.

Nudu rozhodně nečekejte, máme připravené 3 typy tréninku, z nichž každý je zaměřen na rozvoj jiných běžeckých dovedností:

  • Run Long (5/10 km) - Vytrvalostní běh v aerobním pásmu. Délku trati přizpůsobíme vaší zdatnosti, takže je jedno, zda jste začátečník či pokročilý. V obou případech zlepšíte svou běžeckou kondici.
  • Run Light (3-5 km) - Trénink zaměřený na dynamiku, rychlost a obratnost. Absolvujete sice méně kilometrů, ovšem ve větší intenzitě.
  • Run Tough (4-8 km) - Tréninky inspirované závody Reebok Spartan Race. Chybět nebude posilování, zdolávání překážek či běh terénem.

Potřebujete ještě trochu motivace? Jak je libo!

Všichni se můžete těšit na sportovní ponožky a ti vytrvalí z vás, kteří s námi odběhají alespoň 4 tréninky, dostanou za odměnu funkční tričko Reebok. Opravdoví nadšenci navíc dostanou možnost zúčastnit se štafetového běhu Sněžka-Praha (24. 6. 2017), na který Reebok vyšle dva reprezentační týmy.

Chcete vědět víc? Sledujte náš Facebook nebo se rovnou stavte :-)

Těšíme se na vás!


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:06:00:24
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Sportovní triko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 10 ks za tuto cenu