info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Rozšiřujeme trailové řady o Columbia Montrail

12. 04. 2017
Doposud si u nás milovníci terénního běhu vždy přišli na své. A co teprve teď, když jsme klan crossových značek rozšířili o jednu z největších ikon amerického trailu? Máte se na co těšit, Columbia Montrail splní vaše nejneskromější očekávání.
Rozšiřujeme trailové řady o Columbia Montrail

“Je to perfektní, teď to pojďme zdokonalit” tak zní heslo, kterým se řídí značka Columbia Montrail při výrobě svých špičkových produktů. Značka vznikla před více než 70 lety v Portlandu v Oregonu jako rodinná firma německých manželů, kteří do Ameriky utekli před nacismem. V jejím čele už přes 40 let stojí jejich dcera, věhlasná předsedkyně Gert Boyle, která si za dobu svého nekompromisního panování vysloužila titul “přísná máti”. Díky jejímu věčně kritickému oku designéři značky nikdy neusnou na vavřínech a stále vyvíjejí nové technologie pro ještě dokonalejší dokonalost.

Běžecké boty Columbia Montrail

Trailová obuv značky Columbia Montrail vám garantuje dokonalou ochranu a podporu i při maximálním výkonu v tom nejdrsnějším terénu. Váš krok bude jistý a zároveň lehký v trailových botách, které si rozumí s každým přírodním povrchem. U nás v Sanasportu nyní najdete ty nejvěhlasnější modely pro běžce i běžkyně s vášní pro pohyb v přírodě.

Vyberte si i vy »


Cenová
bomba
Akce zmizí za
6:17:30:36
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Dámské tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 8 ks za tuto cenu