info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

SANASPORT na veletrhu SportLIFE

07. 01. 2015
SANASPORT se představí na veletrhu SportLIFE s největší expozicí a mnoha doprovodnými programy pro návštěvníky ZDARMA
SANASPORT na veletrhu SportLIFE

Veletrh Sport Life je tady a s ním i účast značek SANASPORT. Po dobu tří dnů navíc budou otevřeny v Brně hned dvě prodejny SANASPORT zároveň - jedna na veletrhu (se 134m2 prodejní plochou) a druhá kamenná na Údolní 27 (162m2) Tzn., že po dobu tří dnů bude pro vás připraveno celkem 296m2 prodejních ploch.

Sport Life

Od čtvrtka 6.11. do neděle 9.11. se můžete na stánku SANASPORT těšit jak na nové, tak i starší zvýhodněné kolekce renomovaných performance značek. Veletřžní slevy na zboží budou v rozmezí 15 - 50%.

K dispozici budou značky: ADIDAS, ASICS, VIVOBAREFOOT, INOV-8, ON RUNNING, CRAFT, REEBOK, CEP, MOOSE.

Představíme obutí a textil pro sporty: BĚH, VOLEJBAL, FLORBAL, BADMINTON, TENIS a ZDRAVOU CHŮZI.

Doprovodné programy na expozici SANASPORT:

 1. Diagnostika došlapu ASICS - speciální statická diagnostika zdarma s vyhodnocením stavu chodidla a následném výběru vhodného obutí.
 2. Diagnostika došlapu ADIDAS - dynamická diagnostika chodidla zdarma - tzn. zjištění stavu chodidla při běhu.
 3. REEBOK ZÓNA - v rámci letošního Sport Life Expo připravíme pro návštěvníky komplexní REEBOK ZÓNU, která nabídne více než jen Reebok prodejnu a klasický showroom. Specialisté na trénink, běh a CrossFit z brněnské prodejny Sanasport, vám poskytnou profesionální Reebok poradenství od A do Z. V jejich nabídce najdete top Reebok produkty z těchto kategorií, které budete mít možnost zakoupit s 15% slevou.Ve spolupráci s předním českým distributorem v oblasti výživy a fitness techniky, společností Fit-Pro Czech, pro vás připravíme plně vybavený Reebok CrossFit Gym, kde si budete moci vyzkoušet CrossFitové nářadí a základní cviky pod dohledem profesionálů:

  Na místě budou zároveň každý den probíhat krátké semináře, zabývající se technikou cviků, regenerací či výživou. Přijďte se k nám zdarma dozvědět více o CrossFitu a produktech navržených přímo pro tento sport! Specialisté na trénink, běh a CrossFit z brněnské prodejny Sanasport, vám poskytnou profesionální Reebok poradenství od A do Z. V jejich nabídce najdete top Reebok produkty z těchto kategorií, které budete mít možnost zakoupit s 15% slevou.

  • Petr Schlegel,
   vítěz CzechBeast 2013 a NoExcuse 2013, fitness trenér a výživový poradce
  • Martin Štěpánek,
   vítěz historicky prvního závodu CzechBeast, pořadatel No Excuse challenge, L1 trenér a fitness instruktor
Reebok

RETROSPEKTIVA ÚČASTÍ SANASPORT NA VELETRHU Sport LIFE

SPORT LIFE 2012 - 60m2 s pohledem na ucelenou řadu obuvi ASICS, adidas a Inov-8.
Sport LIFE 2013 - 82m2 a diagnostika došlapu ASICS s vyhodnocením stavu chodidla a následným výběrem typologicky nejvhodnějšího běžeckého obutí.

Cenová
bomba
Akce zmizí za
1:14:09:56
Mizuno Core 3/4 Tight
-61 % 3/4 sportovní legíny Mizuno Core 3/4 Tight
469 Kč 1 190 Kč
už jen 4 ks za tuto cenu