info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

SANASPORT OLOMOUC nově v paláci U Zlatého stromu

08. 06. 2015
V rámci budování své obchodní sítě specializovaných prodejen SANASPORT otevřel v květnu novou prodejnu přímo v srdci Olomouce na Horním náměstí.
SANASPORT OLOMOUC nově v paláci U Zlatého stromu

Významný městský prostor obývá v domě s gotickým jádrem, který byl včetně průčelí barokně přestavěn po roce 1724. Roku 1686 byl sídlem císařské pošty. Secesní podoba podle návrhu Karla Starého ml. pochází z roku 1910.

Špičková sportovní technologie značek ASICS, adidas, Inov-8, Reebok, ON, Vivobarefoot, CEP, X-bionic, Craft, Moose a jiných renomovaných značek je umístěna v citlivě a kreativně rekonstruovaném obchodním prostoru na ploše 100m2. Zákazník má opět jistotu garance kvality, která se v SANASPORTU opírá o zjištění individuálních potřeb např. pomocí diagnostiky došlapu a požadavků každého zákazníka bez rozdílu věku či výkonnosti.

Sanasport v Olomouci Sanasport v Olomouci

Každá ze zastoupených značek má v prodejně vlastní „point“ tedy svou sekci, což výrazně napomáhá orientaci a zákazník se tak může soustředit na nové kolekce své oblíbené značky, která je umístěna v jednom prostoru, kde zákazník nalezne vše potřebné od ponožek, typologicky nejvhodnější obuvi až po funkční textil a doplňky každé značky. Zákazník pak získává lepší přehlednost o tom, co každý výrobce v danou dobu nabízí. K úplnosti dodejme, že v obchodě najdete i vybavení na jiné sporty jako je volejbal, florbal, házená, badminton, tenis nebo zdravou chůzi, běh však dominuje.

Sanasport v Olomouci Sanasport v Olomouci Sanasport v Olomouci Sanasport v Olomouci

Podívejte se na stránku Olomoucké prodejny!

Zákazníci se dále mohou těšit na různé běžecké doplňky. Například švýcarskou značku ON, X-bionic, oblíbený Craft, kompresní produkty CEP nebo sportestery Polar. Nadále se zjišťuje diagnostika došlapu a kladen je důraz na lidský přístup, kdy prodejci mají velký zájem vstřícně a profesionálně poradit každému sportovci.

SANASPORT je zdravý sport.


Cenová
bomba
Akce zmizí za
10:05:12:14
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu