info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Se značkou ON budete šampion!

22. 05. 2023
On Running je na našem trhu už nějaký pátek, ale určitě neuškodí osvěžit si paměť a připomenout si nejdůležitější technologie téhle švýcarské společnosti.
Se značkou ON budete šampion!

Na první pohled

Že jsou boty značky On Running jiné než klasická obuv, je vidět na první dobrou. Největší rozdíl je samozřejmě v podešvi, která zároveň plní funkci mezipodešve. Typické cloudy na podrážce pohlcují nárazy při dopadu a díky své pružnosti vám dodají pořádný odpich při odrazu.

Běh jako na obláčku

Spojení Run On Clouds jste u značky On Running jistě slyšeli. Zvlněná podešev - cloud, respektive technologie CloudTec®, dodá botám skvělý základ, na který navazují další prvky a společně tvoří funkční a komfortní prostředí pro vaše nohy.

Další důležitý faktor bot On Running je poměrně nízká váha. Tu si obuv On Running drží napříč všemi kategoriemi, ať už se jedná o silniční, trailové, turistické či volnočasové boty.

Superpěna Helion

Přesně tak, značka ON o tomto materiálu říká, že to není jen pěna. Je to superpěna! Vyztužené části střídají měkké sekce pro příjemnější dopad, to vše v jednom kuse s minimální váhou. Helion je materiál, který se pyšní vysokou tvarovou stálostí při vysokých teplotách, ale nemá jediný problém ani když teploměry ukazují pod bod mrazu. Co víc si přát? Snad jen, aby byla dostatečně responzivní (abyste nohama snadno četli povrch) a zároveň chránila nohy před zraněním. A obě tyto vlastnosti superpěna Helion také splňuje!

Missiongrip™

Tento materiál najdete především u trailových modelů. Jedná se o speciální směs, kterou je pokrytá podešev boty. Missiongrip zajistí botě pevnou trakci na měkkých cestách i mokrém kamení. Protože když máte jistý krok, užijete si běh naplno.

on running

Speedboard®

Některé modely v sobě mají integrovanou speciálně vyvinutou desku, která pomáhá přirozené přeměně energie z dopadu do odrazu. Výrobce se nechal inspirovat surfařskými prkny a jejich pohybem ve vlnách. Pečlivé testování vydalo své poklady a díky tomu vám deska Speedboard umožňuje ještě plynulejší přechod z jednoho kroku do druhého.

Speedboard spolupracuje s cloudy na podešvi. Aby byla tato souhra dokonalá, je pro každý model bot vyvíjen specifický Speedboard. Děje se tak v návaznosti na rozmístění cloudů a základní určení boty (trénink/závod).

Lehký svršek

Skvěle padne každé noze a dodá jí maximální svobodu. Přitom spolehlivě drží na svém místě, je prodyšný a dokáže odolat i deštivému počasí. Na první dojem možná nepůsobí extra odolně, jakmile si ale botu vezmete do ruky a detailně si ji prohlédnete, uvidíte že první dojem nemusí být vždy ten správný. Co se týče odolnosti, není žádný důvod k panice, tyhle materiály opravdu něco snesou.

V jednoduchosti je krása

Od počátku věků si ON zakláda na minimalistickém designu. Těžko byste hledali značku, kde je vzhled výrobku více založený na technické vyspělosti své konstrukce. Lehký a svěží design každého modelu podtrhuje podstatu značky a žene tyhle boty i oblečení na přehlídková mola. Pořád však máte jistotu, že uvnitř produktů bijí čistě sportovní srdce.


vše od značky On Running
Cenová
bomba
Akce zmizí za
1:14:23:48
Joma Elite VIII Sweatshirt Fluor Coral
-72 % Sportovní mikina Joma Elite VIII Sweatshirt Fluor Coral
289 Kč 1 040 Kč
už jen 4 ks za tuto cenu