info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Soustřeďte se na cíl s novou kolekcí adidas

30. 09. 2016
Už se to blíží. Zbývá hodina času, fanoušci se pomalu srocují a trenérovo zběsilé povzbuzování se začíná míjet účinkem. Rozptyluje vás šramot a hulákání všude kolem, a přitom jediné, po čem toužíte, je utéct na chvíli do ticha vlastní hlavy a jen se soustředit na cíl. Udělejte to. Natáhněte si kapuci a ponořte se nerušeně do vlastních myšlenek. S mikinou Z.N.E. Hoodie vás nic nevyruší.
Soustřeďte se na cíl s novou kolekcí adidas

Maximum soustředění pro perfektní výkon

Kultovní značka adidas pružně reaguje na potřeby moderních sportovců. I nyní vyslyšela jejich tužby a vytvořila sérii sportovních teplákovek, které umí daleko víc než jen udržet vás v teple.

Nová kolekce adidas Athletics je vytvořená ze speciální těžké tkaniny, která spolehlivě tlumí ruch z okolí a umožní vám tak najít potřebné soustředění a zaměřit se na cíl. Nasaďte si kapuci a vychutnejte klid, po kterém prahnete. Jedině plně soustředění totiž můžete podat ten nejlepší výkon.

Teplákovky Z.N.E. jsou ideální pro všechny aktivní sportovce. Je jedno, zda vás čeká dlouhý běh, taneční vystoupení, tenisové či fotbalové utkání, anebo se za chvíli střetnete v ringu se svým největším boxerským rivalem. Těch pár okamžiků bezprostředně před akcí prožíváme všichni podobně.

Efektivní trénink, efektní outfit

Soustředit se na cíl není důležité jen před zápasem. Posuňte každý svůj trénink na úroveň zenového mistrovství. Zacilte svou pozornost, odstřihněte všechny rušivé elementy a nenechte se svést z cesty. Pro tuto chvíli jste tu jen vy a váš sen.

Sportovní oblečení adidas Athletics Z.N.E. bylo vyvinuto ve spolupráci s vrcholovými sportovci a zároveň inspirováno urbanistickým životním stylem. Dává vám moc určovat svůj styl a řídit svou mysl. Můžete běžet ulicemi velkoměsta, a přece být chránění před jeho ruchem díky hluboké kapuci z hutného, příjemně měkkého materiálu, která nepropouští zvuk. Minimalistický vzhled celé kolekce navíc dokonale souzní s trendem současné sportovní módy.

Kolekci Z.N.E. si oblíbily i sportovní hvězdy jako fotbalista Gareth Bale, tenistka Ana Ivanovic, olympijská vítězka ve skoku do dálky Tori Bowie a další, kterým oblečení adidas Athletics pomáhá soustředit se na výkon tváří v tvář rozvášněnému davu fanoušků.

Mrkněte na oficiální video ke kolekci adidas Athletics:

Vyberte si z kolekce adidas Athletics na našem e-shopu a zažijte pocit absolutního soustředění.


Cenová
bomba
Akce zmizí za
6:17:10:41
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Dámské tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 8 ks za tuto cenu