info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Společně to rozjedeme na SPORT Life! 2018

06. 11. 2018
V rámci veletržního týdne vás od pátku 9. 11. do neděle 11. 11. čekáme na brněnském výstavišti. Přivezeme vám s sebou novinky i zaběhnuté produkty, bezplatnou diagnostiku došlapu a spoustu běžeckých rad.
Společně to rozjedeme na SPORT Life! 2018

Vyzkoušíte si nové kolekce od božích značek jako adidas, Asics, Columbia, CEP, Kari Traa, Mizuno, On Running, Saucony a dalších se slevou až 80 %. A dál?

Soutěžte s námi v běhu na 500 metrů a vyhrajte bezva ceny od švýcarské značky On Running!

Otestujete běžecké boty On Running a s trochou štěstí vyhrajete On Running Cloudventure, triko, batoh, nebo voucher na 500 Kč. Navíc - za každých uběhnutých 100 m darujeme 5 Kč na podporu dobrovolnického centra ADRA Brno. Bavte se a pomáhejte s námi.

Co dál najdete v našem Sanastánku? Přece ten nejlepší personál a přátelskou atmosféru.


A co obecný program?

Kromě tance, desítek workshopů a vystoupení jsou pro vás připraveny tradiční i netradiční typy běhů a soutěží. Chcete-li se naučit běhat městem "trochu jinak", pak navštivte lekce parkouru.

Chcete si zaběhat pro dobrou věc? Odstartujte v sobotu mezi 10. a 17. hodinou na mílový běh RUN SMILE 2018. Tato akce má za cíl naběhat co nejvíce vysmátých mil, překonat světový rekord v počtu fotografií běžců "S ÚSMĚVEM NA DLANI" a podpořit tak projekt Zdravotní klaun. Prosba pořadatelů spojená s akcí:

  • přidejte na Instagram již teď co nejvíce běžeckých fotografií s označením #RUNSMILE
  • přidejte na Facebook již teď co nejvíce běžeckých fotografií do události RUNSMILE

Co zbývá dodat? Jen, že se moc těšíme na každou známou i (zatím) neznámou tvář a pohodový víkend ve sportovním duchu. Také už se těšíte? Tak na viděnou.

JAK SE DOSTAT NA VÝSTAVIŠTĚ


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:06:40:27
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Sportovní triko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 10 ks za tuto cenu