info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Tipy na dárky pro sportovce i sportovkyně

14. 11. 2014
Svátky se pomalu blíží, a je tedy pomalu čas myslet na pořízení dárků pod vánoční stromeček. Tápete a nemáte zatím moc představu, co svým blízkým nadělit? Tak to by vás mohlo zajímat několik tipů, které jsme pro vás připravili.
Tipy na dárky pro sportovce i sportovkyně

Klasika trochu jinak

Oblečení jako dárku se není třeba bát – metál za výjimečnou originalitu s ním, pravda, nejspíš nezískáte, ale rozhodně je velký rozdíl, jestli své drahé obdarujete šestou sadou umělinových ponožek z tržnice nebo funkční parádou, po které už dlouho toužebně pokukují.

Na zimu je přímo ideální třeba termoprádlo, které zpříjemní jakýkoliv sport od běhu až po sjezdovky. Potěšit svého sportovce či sportovkyni můžete také kompresními pomůckami, které pomáhají šetřit svaly a klouby a urychluje následnou regeneraci. Nejste-li si jistí, sáhněte po klasice, kterou rozhodně nic nezkazíte – třeba po kvalitní bundě, triku či mikině, kterou obdarovaný využije jak při svém oblíbeném sportu, tak při výletech a libovolných venkovních aktivitách.

Pokud si nejste jistí velikostí, potajmu před nákupem změřte rozměry odpovídajícího kusu oděvu v šatníku a porovnejte výsledek s tabulkou velikostí u vybraného produktu. Bát se ale nemusíte – jakékoliv nepadnoucí oblečení vám samozřejmě ochotně vyměníme za lépe padnoucí kousek.

Od sporttesterů k batohům

Pokud se vám do oblečení nechce, vezměte si na pomoc elektronické vychytávky a další užitečné vybavení. Šikovné sporttestery či krokoměry se budou hodit všem, kteří sportují nebo se rozhodli nastolit zdravější životní styl a zbavit se pár přebytečných kil. Skalní sportovci pak budou mít radost třeba z pořádně výkonné čelovky, kompasu nebo praktické vesty či batohu, který nebude překážet ani při běhu.

 Něco na zub

Sáhnout můžete také po výživových doplňcích, kterými uděláte radost jak těm, kteří chtějí mohutnět a svalovou hmotu nabírat, tak těm, jejichž cílem je naopak trochu hmoty v podobě tuku spálit. Hodit by se před náročným tréninkem mohly také stimulanty a po něm naopak doplňky pro regeneraci a ochranu svalů. Všem bez rozdílu pak uděláte radost vitamíny a minerály, které pomůžu udržet optimální zdraví a kondici. Tak držíme palce, ať vyberete správně!


Cenová
bomba
Akce zmizí za
8:10:44:09
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu