info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Tipy n​a vánoční dárky pro muže

05. 12. 2017
Vánoce se blíží a vy ještě nemáte nic pro svého sporťáka? Ať už vybíráte dárek pro přítele, manžela, syna, tátu či jiného významného muže svého života, u nás nepochybně najdete to pravé. Podívejte se, jaké kategorie vánočních dárků jsme pro vás připravili.
Tipy n​a vánoční dárky pro muže

Dárky pro běžce

Běh je sice z podstaty věci sportem, ke kterému mimo kvalitní běžecké boty nic moc nepotřebuje. Když ale nějakého běžce poznáte blíže, zjistíte, že věcí, které prostě musí mít je nespočet. Udělejte mu radost kvalitní běžeckou výbavou.


Vybrat běžecký dárek


Když je fitko jeho druhým domovem

CrossFiťák, kulturista nebo jogín. Zkrátka ten, kdo si po škole či práci sbalí batoh a jde spolu s dalšími milovníky čisté hlavy a vyrýsovaného těla sdílet čtyři sportem nabité zdi. Máte takového doma? Darujte mu to, po čem jeho fit srdce touží.


Vybrat něco do fitka


Výbava pro cyklistu

Darovat mu kolo by se přece jen trochu prodražilo. Nadělte svému cyklistovi kvalitní vybavení, ve kterém mu to bude jezdit úplně samo.

Vybrat cyklo-dárek


Oslnivé sluneční brýle proti oslnění

Máte ráda jeho pohled na svět? Darujte mu kvalitní sluneční brýle a chraňte jeho oči před ostrým sluncem i sněžnou slepotou. Díky tomu bude mít oči zdravé a jen pro vás.

Vybrat brýle


Spodní prádlo, které funguje

I na detailech záleží. Ani byste nevěřila, nakolik dokáže tak malý kousek látky, jako jsou trenýrky, ovlivnit jeho sportovní výkon a nadšení. Nadělte mu pod stromeček kvalitní sportovní prádlo a radost z dárku očekávejte (až) po prvním tréninku.

Vybrat prádlo


Sporttestery pro perfektní přehled

Potřebuje mít kontrolu? Dopřejte mu ji. Darujte mu sporttester, se kterým bude přesně vědět, jak se jeho výkon zlepšuje. Tahle malá věc je překvapivě silný argument, který nakopne jeho trénink.


Vybrat sporttester


Zabalte mu zavazadlo

Ne, z domu ho nevyhazujte (alespoň ne o Vánocích ;) ). Zabalte mu pod stromeček sportovní batoh na běh či turistiku, nebo třeba tašku na jeho florbalové/volejbalové/jiné vybavení.


Vybrat batoh


Dárky pro krále haly

Koho má v týmu, neovlivníte. Co má na nohou však ovlivnit můžete. Nadělte mu pod stromeček to nejlepší vybavení pro halové sporty, jaké by si jen mohl přát.


Vybrat halovou výbavu


Když zrovna nesportuje

Sportovní oblečení je tak pohodlné a praktické, že nebýt společenských konvencí, nejradši bychom ho nosili pořád. Vy mu teď přesně tohle můžete dopřát. Darujte mu volnočasové oblečení a obuv jeho oblíbených sportovních značek, které dokonale snoubí komfort a styl.


Vybrat něco na pohodu


Vše pro jeho raketový vzestup

Snad všichni malí kluci si přejí být kosmonauty. Vy mu teď v dospělosti můžete jeho sen splnit. Darujte mu cestu ke hvězdám. Naše špičkové rakety na squash či badminton ho tam vystřelí, jen to hvízdne.

Vybrat výbavu na kurt


Outdoorové vybavení pro divochy

Doma neposedí a pořád ho to táhne ven? Dopřejte mu to. A sobě dopřejte dobrý pocit z toho, že je o něj tam venku postaráno. Naše outdoorové vybavení mu zajistí komfort a bezpečí kdykoliv a kdekoliv.

Vybrat něco na ven


Sportovní výživa pro ještě lepší výkon

Pravidelným sportem namáhané tělo potřebuje ke správnému fungování pravidelný přísun živin. A i když se snaží (nebo vy se snažíte), aby jedl kvalitně, přirozené zdroje nemusejí vždycky stačit. Darujte mu sportovní vybavení “k vnitřnímu užití”.

Vybrat doplňky stravy


I sportovci mohou mlsat

Dokonce aniž by to ohrozilo jejich tréninkový plán! Darujte mu něco z těch sladkých či slaných dobrot, které mu jeho sebekázeň zakazuje.


Vybrat mlsky


Něco na zimu

V přírodě i ve městě, příštích pár měsíců nám bude zima všude. Darujte mu pod stromeček něco, co ho zahřeje u srdce. A nejen tam! :)

Vybrat zimní věci


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:10:58:21
Ziener Nabrina
-50 % Dámské cyklistické triko Ziener Nabrina
675 Kč 1 349 Kč
už jen 3 ks za tuto cenu