info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Tipy na vánoční dárky pro sportovce

02. 12. 2018
Nadělte letos pod stromeček radost a nadšení. Pozorné a praktické dárky se hodí vždycky - my vám teď dáme několik tipů, čím obdarovat svého přítele, brášku, tatínka i kamaráda. Přečtěte si následující řádky a nechte se inspirovat k nákupu výjimečných dárků.
Tipy na vánoční dárky pro sportovce

Nastražte uši

Sluchátka jsou perfektní dárek pro každého, kdo miluje pohyb, hudbu a život! Pustí si muziku, nasadí sluchátka, obuje boty a frrr na hodinku vyběhat trochu bůčku. Mezitím krásně zrelaxuje a uvolní si hlavu na bezstarostné chvíle. Život je pak sladší.

Sluchátka

Balíme

To nebo to? Obojí se nevejde. Teď už ano! S novým batohem bude nejen dělat parádu, ale také ocení jeho praktické vlastnosti. Ať už potřebuje batoh na běhání nebo na túry, u nás vyberete z více než 600 batohů ten nejlepší pro jeho outdoorové záliby.

Batoh

Oči jako rys

Aby neměl vodu v očích při každém tempu, vyberte mu plavecké brýle. Aby ho neoslnily sluneční paprsky při ranním běhání nebo při romantické procházce u zapadajícího slunce, kupte mu brýle, které filtrují odražené sluneční paprsky i UV záření. Všechny, co máme, zároveň poskytují vynikající jasnost a ostrý zrak. Zažehněte jiskru v jeho očích.

Brýle

Hodně pije

To je dobře. Ať už si drinky míchá sám nebo nejradši pije vodu, potřebuje pořádnou láhev. Vyberte mu z naší nabídky takovou, která k němu sedí - s ryskou nebo bez ní, pevnou či měkkou a skladnou. Láhve přesně do ruky pro muže i pro kluky.

Lahve

Hamej, papej

Výživa je podstatná součást tréninku. S tou správnou dosáhne lepších výsledků rychleji, než by si kdy myslel. Je jasné, že zdravá výživa pro tělo nemusí být odporná pro náš mlsný jazýček. Pochutná si a ještě udělá něco pro sebe. To je ideální kombinace.

Výživa

Pro technické typy

Každý milovník elektroniky ocení nový přírůstek do sbírky chytrých displejů, drátků a čipů. Pokud je ten váš zároveň sportovec tělem i duší, bude se chlubit, jak mu nový sporttester sluší. Navíc přesně uvidí, kolik toho naběhal a nachodil a bude si moci připravit trénink přesně na míru svým potřebám.

Sporttestery

Aby ho nezábly nožky…

Ponožky jsou nezbytná součást outfitu každého sportovce. Díky správným ponožkám zamezíte odřeninám, puchýřům i nadměrnému pocení a nepříjemnému pachu. Vyhovují mu kompresní (rychlejší regenerace svalů) nebo klasické? Pak už stačí znát velikost chodidla a vybrat barvy, které má rád.

Ponožky

…a nemrznul mu mozek

Kdykoliv je venku v chladném počasí, hodí se mu čepice nebo čelenka. Nejlépe taková, která ho v případě potřeby rychle zahřeje, ale nepřehřívá hlavu a nenutí ji ke zbytečnému pocení. Zároveň taková, kterou schová do kapsy, když zrovna nefouká a sluneční paprsky ho vískají ve vlasech. A nebo prohřívají místa, kde jsou vlasy již historií.

Čepice

Kutálí se, kutálí

Míč je univerzální sportovní pomůcka. Každý z nás ví, jak vypadá, co všechno dovede a hlavně co všechno se s ním dá dělat. Zvlášť s partou kamarádů. Pokud i ten váš hračička rád běhá za mičudou a "hraje si", dejte mu nový míč a jen tak se nezastaví.

Míče

Ať se pořádně namaže

Outdoorová kosmetika je důležitá výbava na každou cestu. Bohužel se v ní ne každý outdoorový nadšenec vyzná, a tak ji neřeší. I drsný týpek má rád trochu něhy - krémy a balzámy Roald Amundsen mu pomohou od sluníčkem spálené kůže, mrazem popraskaných rtů a unavených a podrážděných chodidel. Zamiluje si to.

Kosmetika

Netrefili jsme se do vašich představ? Nevadí, zamiřte na náš vánoční rozcestník a nechte se vést správnou cestou k nečekanému překvapení a úsměvům plných radosti.


Cenová
bomba
Akce zmizí za
10:04:53:19
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu