info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Tipy na vánoční dárky pro ženy

06. 12. 2017
Rozhodli jste se obdarovat sportovkyni? Ženy, které sportují, jsou krásné a díky pravidelným dávkám endorfinů i dobře naladěné. Jsou však také náročné. Neuspokojíte je kdejakou cetkou nebo hadříkem, který sice vypadá dobře, ale je tak nepohodlný, že by v něm ani nedoběhla autobus. Nebojte se, my vám s dárky pro sportovkyně poradíme.
Tipy na vánoční dárky pro ženy

Dárky pro běžkyně

Nechte ji utéct od každodenních starostí a vyčistit si hlavu. Darujte jí pod stromeček špičkové běžecké vybavení, ve kterém začne brzy lámat rekordy v dlouhých tratích. A vy? Vy máte po tu dobu volný bejvák. 


Vybrat běžeckou výbavu


Něco pro fitnessku

Ve fitku jde samozřejmě v první řadě o výkon. Která žena tam ale nechce alespoň trochu zazářit ve slušivém outfitu? Darujte jí pod stromeček pohodlné boty a oblečení do fitka, ve kterém bude krásná a namotivovaná.

Vybrat něco do fitka


Výbava pro cyklistku

Nemusíte jí hned kupovat nové kolo, abyste jí udělali na Štědrý den radost. Nadělte své cyklistce kvalitní cyklistickou výbavu. U nás pořídíte vše od nepromokavé bundy po rukavičky.

Vybrat cyklo-dárek


Oslnivé sluneční brýle proti oslnění

Sluneční brýle, opalovací krém… Ne, to nutně neznamená nudu na pláži. Tahle výbava se jí bude hodit i do zasněžených hor. Darujte jí kvalitní sportovní brýle z naší nabídky.

Vybrat brýle


Spodní prádlo, které funguje

Na krajky ji neužije? Darujte jí prádlo, ve kterém zdolá horu, uběhne maraton nebo vyhraje olympiádu. Prádlo, které neškrtí, neřeže, neomezuje. A nikdo neříká, že nemůže být sexy!

Vybrat prádlo


Sporttestery pro perfektní přehled

Darujte jí osobního trenéra, na kterého nebudete muset žárlit. I když, kdo ví, možná se do něj nakonec zamiluje tak moc, že už ho ze zápěstí nesundá.

Vybrat sporttester


Ne tak docela kabelka

Kabelek už bylo dost. Pořiďte jí zavazadlo, kam se vejde vše, co s sebou žena nezbytně potřebuje, a vyrazte ven. Jen jí ještě pro jistotu zdůrazněte slovo "nezbytně".

Vybrat zavazadlo


Dárky pro královnu haly

Koho má v týmu, neovlivníte. Co má na nohou však ovlivnit můžete. Nadělte jí pod stromeček to nejlepší vybavení pro halové sporty, jaké by si jen mohla přát.

Vybrat výbavu do haly


Něco pěkného

Sportovní oblečení je tak pohodlné a praktické, že nebýt společenských konvencí, nejradši bychom ho nosili pořád. Vy jí teď přesně tohle můžete dopřát. Darujte jí volnočasové oblečení a obuv jejích oblíbených sportovních značek, které dokonale snoubí komfort a styl.

Vybrat něco na pohodu


Vše pro její raketový vzestup

Pohybovat se po kurtu s ladností laně a dravostí pumy, to si přeje pod stromeček každá tenistka. Vy jí k tomu nyní můžete pomoci. Darujte jí výbavu, ve které se neprohrává.

Vybrat něco na kurt


Outdoorové vybavení pro divošky

Plánujete společná dobrodružství v horách nebo džungli? Vybavte ji tak, aby jí nebyla zima ani horko, měla pohodlné a stabilní boty a dobrou náladu do zásoby. Jedině tak si společnou divočinu naplno užijete.

Vybrat něco na ven


Sportovní výživa pro ještě lepší výkon

Chce mít postavičku jako ze žurnálu? Anebo vy chcete, aby ji měla. Darujte jí fitness doplňky k vnitřnímu i vnějšímu užití a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Tedy - pokud chce ona.

Vybrat doplňky stravy


I sportovkyně chtějí mlsat

Hřešit bez následků, to je sen. Alespoň co se jídla týče. Darujte jí možnost nacpat si pupek dobrotami a nepřibrat ani deko.

Vybrat něco na zub


Něco z čeho roztaje

Je věčně zmrzlá? Darujte jí vybavení, ve kterém jí zima zaručeně nebude. Naše zimní oblečení a obuv ji doslova zahřejí u srdce. A nejen tam.

Vybrat něco pro zmrzlinu


Cenová
bomba
Akce zmizí za
6:16:27:54
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Dámské tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 8 ks za tuto cenu