info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Uvidíme se na RunTour v Ústí nad Labem

25. 05. 2023
Přijedeme za vámi s úsměvem na rtech, připravíme vám diagnostiku došlapu zdarma a nabídneme možnost otestovat nejnovější běžecké boty Puma. Uvidíme se?
Uvidíme se na RunTour v Ústí nad Labem

V sobotu 27. května 2023 přijedeme na RunTour Ústí nad Labem s plnou parádou!

Ať už se postavíte na start závodu, nebo se přijdete jen podívat, určitě se za námi stavte a nechte si diagnostikovat svůj došlap - nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit. No a když už u nás budete, můžete rovnout vyzkoušet běh v nových běžeckých botách značky Puma. Díky tomu si aspoň vyvrátíte nebo potvrdíte, že jsou pro vás ty pravé.

Pěna v botách Puma Nitro je přifouknutá dusíkem, který ji odlehčuje a dodává jí unikátní odrazové vlastnosti. Rádi vám poradíme, který model bude na vaše běhání nejideálnější. To prostě musíte vyzkoušet! 

foto stánek


O závodu

Na RunTour v Ústí nad Labem se hlavní závod poběží po třech různých trasách. Vybírat můžete z 3, 5 a 10 kilometrových tratí. Závod podporuje také možnost týmových štafet. Start je ráno v 8:30 hodin.

Oficiální závod doplní také dětské závody na 500 a 1000 metrů. Všechny potřebné informace najdete na webových stránkách závodu.

Vyběhněte na start v běžeckých botách Puma s pěnou Nitro, vylepšete si osobní rekordy a užijte si aktivní pohyb na čerstvém vzduchu. A nezapomeňte se zastavit u našeho stánku, těšíme se na vás!


vše od značky Puma
Cenová
bomba
Akce zmizí za
0:16:57:01
Mizuno Core 3/4 Tight
-61 % 3/4 sportovní legíny Mizuno Core 3/4 Tight
469 Kč 1 190 Kč
už jen 4 ks za tuto cenu

  Máte nějaký dotaz? Potřebujete pomoct? Zavolejte nám na +420 534 534 465

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay
  • Twisto