info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Veletrh SPORT Life 2016: Dobré rady, velké slevy a rekord ve Speedtestu

09. 11. 2016
Veletrh SPORT Life 2016 je za námi. Pojďte se s námi krátce ohlédnout a zhodnotit ho očima našich specialistů.
Veletrh SPORT Life 2016: Dobré rady, velké slevy a rekord ve Speedtestu

“Příprava na veletrh byla náročná. Bylo to moje "poprvé" a zpočátku jsem z toho měl stres,” přiznává Matej, brněnský specialista, kterého znáte z našich videí. Nesl na svých bedrech zodpovědnost za organizování týmu, převážení věcí a další organizační záležitosti. Myslet na každý detail nebyl žádný med. Nervozita z něj spadla teprve ve chvíli, kdy byly oba stánky hotové a nic zásadního nechybělo.

Oba? Ano, letos jsme měli stánky dva, hlavní v pavilonu V, na kterém byly zastoupeny značky Asics, Saucony, Mizuno, Vivobarefoot, adidas, Inov-8, Craft, CEP, Moose a mimořádně také LEKI, a vedlejší stánek ve spolupráci s FIT-PRO, kde jsme prezentovali produkty Reebok.

Stánek s Reebok

Od chvíle, kdy na Výstaviště vkročili první lidé, už byli všichni naši specialisté ve svém živlu, rozdávali rady a tipy, konzultovali, pomáhali s výběrem a prodávali vybavení pro běh i halu s obrovskými slevami.

Na hlavním stánku navíc probíhaly doprovodné aktivity jako diagnostika došlapu od Mizuno, Asics a adidas, kterou jsme poskytli cca 700 zájemcům, či náš největší hit, unikátní Speedtest od Asics, který hravou formou testoval rychlost a pohotovost návštěvníků.

Diagnostika došlapu

Speedtest bavil i ty nejmenší.

Speedtest měl obrovský úspěch. Vyzkoušelo ho přes 300 lidí a byla to opravdová show,” potvrzuje Matej. Nejlepší soutěžící vyhráli boty Asics dle vlastního výběru a vouchery celkem za 5000 Kč. Během veletrhu jsme dokonce trhli speedtestový rekord a posunuli jej na 22,940 vteřin!

“Kdybych měl celý veletrh shrnout, řekl bych, že byl úspěšný. Účastnilo se ho bezmála 45 000 lidí a slýcháme spoustu pozitivních ohlasů. Za Sanasport mohu říci, že jsme rozdali kopec dobrých rad, udělali radost spoustě sporťáků a užili si hromadu zábavy. Teď už se jenom pořádně dospat a můžeme se začít těšit na příští rok.”

A co vy? Líbil se vám veletrh?

Doufáme, že ano, a pokud jste ho náhodou nestihli, napřesrok si ho určitě nenechte ujít!

SPORT Life


Cenová
bomba
Akce zmizí za
8:10:52:45
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu