info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Videorecenze nových běžeckých bot Asics

19. 03. 2020
Běžecká obuv Asics je mezi sportovci uznávanou legendou. Kdo se ale má pořád orientovat v nejnovějších technologiích a nespočtu vylepšení? Sanasporťáci si s běžeckými technologiemi rozumí odjakživa a tak vám Pepa ukáže, co všechno v Asics dokázali nacpat do nových modelů.
Videorecenze nových běžeckých bot Asics

Asics GT-2000 8

Vynikající flexibilitu standardně široké boty doplňuje poddajný a zároveň pevný svršek, na který se můžete spolehnout i v krajních situacích. Střední tlumení zaručuje perfektní poměr hmotnosti, rychlosti a pohodlí. Jak dál v Asics zvelebili silniční běžeckou botu GT-2000 8 odhalí Pepa ve videorecenzi o tomto modelu.

Videorecenze: Asics GT-2000 8

Koupit GT-2000 8

Asics Kayano 26

Speciální gel pod prsty i pod patou vám dodá perfektní tlumení, přizpůsobivá podešev vás podrží na kluzkém povrchu a pěnová vložka přispívá k parádnímu pohodlí. Jaké další vychytávky má pronační silniční model Asics Kayano 26 vám řekne a ukáže Pepa.

Videorecenze: Asics Kayano 26

Koupit Gel Kayano 26

Asics DynaFlyte 4

Na pořadu dne je lehká a dynamická bota Asics Dynaflyte 4, která v sobě snoubí osvědčený gel, mezipodešev a střední tlumení s 8mm dropem. Pepa tuhle vypiplanou silniční botu doporučuje jak na dynamický trénink, tak na půl maraton v závodním tempu. Ostatní technologické vychytávky se dozvíte v naší videorecenzi.

Videorecenze: Asics DynaFlyte 4

Koupit DynaFlyte 4

Asics FujiTrabuco Lyte

Jakmile pustíte tuhle botu na špacír, proklestí si cestu bahnem a nezalekne se ani kamenité stezky. Speciální masivní podešev vás podrží do kopce i z kopce a odolný svršek ochrání vaši nohu před poraněním. O dalších suprových vlastnostech Asics FujiTrabuco Lyte vám poví Pepa!

Videorecenze: Asics FujiTrabuco Lyte

Koupit FujiTrabuco Lyte

Asics GlideRide

Nízký drop a vysoké tlumení charakterizují model Asics Glideride. Díky vychytávkám uvnitř této běžecké boty v nich zažijete vynikající jízdu při každém běžeckém tréninku.Co všechno stojí za skvělým souzněním na každém kroku popíše náš Pepa v této videorecenzi.

Videorecenze: Asics GlideRide

Koupit GlideRide

Asics Gel Cumulus 21

Středně tlumená silniční bota s neutrálním došlapem má snadno přizpůsobivou podrážku, pevné stabilizační prvky, osvědčený gel i známou pěnu FlyteFoam. Co všechno se do ní ještě vešlo se dozvíte od našeho Pepy.

Videorecenze: Asics Gel Cumulus 21

Koupit Gel Cumulus 21

Asics Metaride

Zafixuje nohu, ztlumí nepřirozené nárazy, chrání hlezenní kloub, šetří vaši energii. Šikovná silniční bota Asics Metaride vládne spoustou perfektních vlastností. Čím je třeba speciální inovativní zvlněná podešev? To vám ukáže Pepa ve videorecenzi o dalším modelu z dílny Asics.

Videorecenze: Asics Metaride

Koupit Metaride

Asics Gel Nimbus 22

Dokonalé souznění moderních i osvědčených prvků pozdvihuje vysoký komfort modelu Nimbus 22 na novou úroveň. Detailně vám triky a technologie, které v Asics použili pro zdokonalení prvotřídní silniční boty s neutrálním došlapem, popíše Pepa.

Videorecenze: Asics Nimbus 22

Koupit Gel Nimbus 22


Cenová
bomba
Akce zmizí za
6:16:32:04
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Dámské tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 8 ks za tuto cenu