info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Vítáme nové členy: Columbia a Merrell

11. 08. 2017
Řekli jsme si, že je čas vnést mezi naše značky trochu čerstvého vzduchu. A tak jsme to udělali, doslova. Zařadili jsme do svého sortimentu dvě outdoorové ikony - Oregonskou značku Columbia a kovbojský Merrell z Utahu. Co jsou zač?
Vítáme nové členy: Columbia a Merrell

Columbia

“Je to perfektní, teď to pojďme zdokonalit” tak zní heslo, kterým se řídí Columbia při výrobě svých špičkových produktů. Značka vznikla před více než 70 lety v Portlandu v Oregonu jako rodinná firma německých manželů, kteří do Ameriky utekli před nacismem. V jejím čele už přes 40 let stojí jejich dcera, věhlasná předsedkyně Gert Boyle, která si za dobu svého nekompromisního panování vysloužila titul “přísná máti”. Díky jejímu věčně kritickému oku designéři značky nikdy neusnou na vavřínech a stále vyvíjejí nové technologie pro ještě dokonalejší dokonalost.

Pod značkou Columbia u nás najdete celou škálu sportovního vybavení. Jejím skutečným majstrštykem je trailová obuv Columbia Montrail, která vám garantuje perfektní ochranu a podporu i při maximálním výkonu v tom nejdrsnějším terénu. Váš krok bude jistý, protože tyhle trailovky si rozumí s každým přírodním povrchem.

Model Columbia Montrail Caldorado II UTMB z edice Ultra Trail du Mont Blanc dokonce získal první místo v kategorii dámských trailových bot v testu Bota roku 2017.

Columbia Montrail Caldorado II

Značka se však zdaleka nevěnuje jen běhu. Najdete u ní špičkové vybavení také pro turistiku a rybaření, zimní obuv i boty, ve kterých vám to sekne i ve městě.

Ukázat vše od značky Columbia →

Merrell

Americká outdoorová značka Merrell má své kořeny v 80. letech ve státě Utah. Jejím zakladatelem je kovboj Randy Merrell, který svým ručně dělaným koženým botám navždy vtiskl kousek atmosféry divokého západu.

Outdoorová obuv Merrell nadále vychází z kovbojské tradice, vyznačuje se širokým kopytem a drží na noze i bez pomoci tkaniček. Rozhodně však nezaspala dobu. Designéři současných turistických modelů vnímají pojem outdoor jako “progresivní myšlenkový směr, zahrnující přírodní i kulturní prostředí”. Tato idea zahrnuje všechny nezbytné aspekty praktické a nadčasové boty do přírody, ale i vysoké požadavky na design a moderní technologie.

Typickým příkladem těchto vlastností je model Merrell All Out Blazer Chukka North ušitý z kvalitní kůže, s měkkým došlapem a skvělou přilnavostí v terénu.

Boty Merrell

Díky promyšlenému konceptu a kvalitnímu zpracování jsou boty Merrell spolehlivým partnerem pro vaše cesty za dobrodružstvím, ať už vyrážíte na expedici do velehor či na vycházku s rodinou do místního parku.

Ukázat vše od značky Merrell →


Cenová
bomba
Akce zmizí za
8:07:27:47
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu