info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Vyhlášení soutěže o voucher na 10.000 Kč

04. 03. 2024
O soutěž byl velký zájem, o vyhlášení bude ještě větší! Soutěžící se už nemůžou dočkat, až a jestli uslyší svoje jméno. Kdo nekoukal na stories, dozví se jméno výherce ze článku.
Vyhlášení soutěže o voucher na 10.000 Kč


Zapojilo se vás spousta, ale vítěz může být jen jeden. Nejprve chceme všem poděkovat za návštěvu v prodejně a za účast v soutěži. Bylo znát, že do nákupu dáváte srdíčko a už už se těšíte, až svou novou výbavu naplno otestujete. S podrobnějšími pravidly soutěže jste se mohli seznámit v předchozím článku.

Vyhlášení výherce voucheru na 10.000 Kč

Tentokrát štěstí přálo panu Jirkovi J., který u nás nakoupil v úterý 13. února. Na celé vyhlášení se můžete podívat ve na našem Facebooku a Instagramu. Jirkovi moc blahopřejeme, posíláme informační e-mail a těšíme se brzy na viděnou při výběru nového sportovního vybavení.

Ještě jednou všem děkujeme za přízeň a na shledanou při dalších výzvách a soutěžích. Brzy vám například nabídneme možnost stát se našimi ambasadory a spolupracovat s námi na nejrůznějších projektech, půjdete do toho?

Do té doby se mějte krásně, užívejte si čerstvý vzduch i první jarní paprsky slunce a hlavně žijte v souladu s naším sloganem a projektem Sportuj srdcem. 


Pokud se vám líbí, co pro vás děláme, zahlasujte nám v anketě ShopRoku 2023. Za minutku máte hotovo a nás to moc potěší, děkujeme.
Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:07:55:11
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Sportovní triko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 10 ks za tuto cenu