info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Z extrému do extrému

24. 04. 2013
Sáhnout si až na dno, otestovat limity své fyzické kondice, psychiky, případně i soudržnost týmu – to vše jsou důvody, proč stále více lidí vyhledává extrémní závody. Závodníky čekají extrémní vzdálenosti, kopce, bahno, překážky, ledová voda, nedostatek spánku, a nakonec absolutní euforie. O umístění na předních příčkách často ani nejde – k absolutnímu štěstí zpravidla stačí závod vůbec dokončit.
Z extrému do extrému

Etrém, kam se podíváš

Že obliba extrémních závodů stoupá, je zřejmé – roste také jejich množství doma i za hranicemi. Jen v nejbližších dnech si můžete zajít změřit síly třeba na Den cesty, Hradecký survival, Bahňák nebo EPO Survival. Pokud dáváte přednost exotice, můžete vyrazit kupříkladu na francouzskou Korsiku, která se může pochlubit nejen nádhernými horami, voňavými porosty, které si zamiloval i Napoleon, a čistým mořem, ale také náročným šestietapovým závodem Corsica Raid Adventure.

Výsada mužů? Kdepak!

Jakkoliv by se mohlo zdát, že podobné závodění je jen pro ty nejotrlejší chlapy, skutečnost je jiná a extrémní zábavě propadá čím dál více žen, které soutěží jak v týmech, tak samostatně. S muži si často příliš nezadají a stejně jako oni se během závodu často proklínají, že se do něj vůbec pouštěly a dušují, že už nikdy, nikdy, nikdy – a příště na startovní čáře stojí znovu. Ten pocit v cíli za to totiž rozhodně stojí.


Cenová
bomba
Akce zmizí za
9:06:46:46
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu