info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Zásoba videorecenzí pro snadný výběr běžeckých bot

01. 05. 2020
Ty umí to a ty zas tohle. Běžecké boty nejsou jen na silnici či na trail. Jejich konstrukce úzce souvisí s účelem, za jakým byly stvořené. Jestli už v nich máte trochu guláš, nezoufejte a mrkněte na naše videorecenze, kde vám objasníme všechny tradované skutečnosti.
Zásoba videorecenzí pro snadný výběr běžeckých bot

adidas Ultraboost 20 a adidas Ultraboost PB

Taky se vám to všechno už trochu plete? Není divu, vždyť adidas neustále pracuje na absolutním vyladění všech svých běžeckých počinů. Tentokrát se zaměříme na nedávno narozená dvojvaječná dvojčata. Zásadní vylepšení na běžeckých botách adidas Ultraboost 20 a adidas Ultraboost PB vám přehledně popíše a ukáže náš Pepa.

Recenze - adidas Ultraboost (PB)

Koupit adidas ultraboost 20 Koupit adidas ultraboost PB

Salming EnRoute 3

Nejnovější silniční bota z vikingské dílny Salming se dočkala Pepovy videorecenze. Model EnRoute 3 má spoustu vylepšení, včetně odlehčeného svršku a zvýšené odolnosti, což podtrhuje objemové vlastnosti boty. Než abychom zde vypisovali romány, podívejte se na toto video.

Recenze - Salming enRoute 3

Koupit Salming EnRoute 3

Inov-8 Trail Talon 235

Už máte špunty? Né? Tak alou pro ně, ať nekloužete na bahně. Abyste byli jako doma i na silničních přebězích, je podešev běžecké boty Inov-8 Trailtalon 235 vlídná i na tento typ povrchu. Ke vší své univerzálnosti přidává bota ještě pekelně švihácký design. Další její přednosti vám ukáže náš Mára v této videorecenzi.

Recenze - Inov-8 Trail Talon 235

Koupit Inov-8 Trail Talon 235

Inov-8 Trail Talon 290

Dlouhatánské běhání bude příjemnější s běžeckou botou Inov-8 Trail Talon 290. Její vlastnosti jsou vymazlené na trailové trasy nejrůznějších úrovní a parádně poslouží i při kratším přeběhu po silnici či při běhu v kombinaci měkkého a tvrdého podkladu. Všechny výhody a rozdíly oproti staršímu modelu vám popíše náš Mára.

Recenze - Inov-8 Trail Talon 290

Koupit Inov-8 Trail Talon 290

Inov-8 Parkclaw 275

Je lehká, pohodlná a univerzální. To jsou jen některé vlastnosti novinky, kterou vám představíme v této videorecenzi. Mrkněte na ni, třeba je to právě model Inov-8 Parkclaw 275, který by se perfektně hodil pro vaše výběhy.

Recenze - Inov-8 Parkclaw 275

Koupit Inov-8 Parkclaw 275

On Running Cloudflow

Lákalo vás někdy zkusit, jaké je běhat v motýlech? Se švýcarskou vychytávkou On Running Cloudflow se tomu hodně přiblížíte. Jejich muší váha a pohodlná konstrukce navodí pocit lehkosti a u žen zajistí styl a ladnost laňky, u mužů eleganci a dravost tygra. Na trénink jsou skvostné, to náš Mára potvrdí.

Recenze - On Running Cloudflow

Koupit On Running Cloudflow

On Running Cloudstratus

Tentokrát jsme uvařili videorecenzi na silniční běžeckou botu On Running Cloudstratus. Má vysoké tlumení a pohodlnou konstrukci, což z ní spolu s dalšími vychytávkami dělá skvělou objemovku na nabíhání kilometrů. Mrkněte sami.

Recenze - On Running Cloudstratus

Koupit On Running Cloudstratus

Mizuno Wave Rider TT

Legendární mistrná bota má svého nástupce. A žák předčil svého učitele. Stejně jako předchůdce je model Mizuno Wave Rider TT vhodný pro běžce všech výkonnostních kategorií. Na rozdíl od svého čistě silničního předka si však nový model skvěle poradí i v lehčím terénu. Jen se podívejte.

Recenze - Mizuno Wave Rider TT

Koupit Mizuno Wave Rider TT


Cenová
bomba
Akce zmizí za
0:08:20:15
Salomon Spectur W
-46 % Dámské běžecké boty Salomon Spectur W
1 819 Kč 3 390 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu