info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Žhavé novinky od Oliver pro badminton a squash

26. 09. 2016
Původně australská, nyní německá značka Oliver si od svého vzniku v roce 1954 vybudovala zvučné jméno. Nejen na českém trhu je již více než 15 let jedničkou mezi výrobci squashového, badmintonového, tenisového a golfového vybavení. Její největší předností je snoubení tradice a zkušeností s nejmodernějšími technologiemi současnosti. Letos na podzim nás o tom znovu přesvědčila.
Žhavé novinky od Oliver pro badminton a squash

Nová generace rakety “bez designu” opět kraluje

Milovníci squashe si skutečně přijdou na své.

Oliver představil nový model exkluzivní rakety No Design z limitované závodní edice, se kterou hrají i takoví squashoví mistři jako Anna Klimundová či Lukáš Jelínek. Oba si ji nemohou vynachválit pro její lehkost, snadnou ovladatelnost a dravost, díky které jim pomáhá na cestě za vítězstvím.

Raketa No Design již několik let slaví obrovské úspěchy mezi squashovými profesionály i amatérskými hráči. Nová generace je přitom technologicky ještě vyladěnější a ani letos neztrácí na výjimečnosti. Pro sezónu 2016/17 jich Oliver vypustil na český trh pouze 100 kusů! Váhat se proto nevyplatí. Každý uvědomělý hráč totiž ví, že chce-li pro svou squashovou kariéru něco udělat, nyní má jedinečnou příležitost. No Design totiž nepřipouští porážku!

Osobní trenér přímo ve vašich rukou

Ani hráči badmintonu nepřijdou zkrátka. Oliver totiž přichází s novinkou, která bere dech.

Revoluční badmintonová raketa Oliver Plasma TX5 RDS vám téměř sama zastane trenéra. Jako první a jediná v Evropě je totiž vybavena systémem RDS, který automaticky vyhodnocuje rychlost vašich pohybů, styl hry, typy úderů a mnoho dalšího, a to přímo při hře. Všechny získané informace zpracovává a odesílá do vašeho smartphonu, takže můžete sami posuzovat svůj výkon na základě přesných dat a rozvíjet tak svou techniku hry.

Inteligentní raketa Plasma TX5 RDS je vhodná pro trénink i zápasy, protože vám poskytuje maximální kontrolu nad hrou. Zároveň je velice lehká a umožňuje pohotové reakce a mrštné odpaly.

S tímto osobním trenérem přímo ve vašich rukou už vám míček nikdy na zem nespadne.

Nejen tyto rakety, ale i veškeré další sportovní vybavení Oliver si můžete objednat na našem e-shopu, anebo si je osobně prohlédnout a osahat v naší brněnské prodejně.

Posuňte svou hru ještě o úroveň výš. Oliver vám pomůže.


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:19:24:23
Salomon Spectur W
-46 % Dámské běžecké boty Salomon Spectur W
1 819 Kč 3 390 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu