info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Mizuno Wave Rebellion Pro

Unisexová běžecká obuv

Barevné varianty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Dostupnost zboží
nejprve vyberte velikost
2 339 Kč 5 990 Kč ušetříte 3 651 Kč -61 % Nejnížší prodejní cena za posledních 30 dní: 2 339 Kč
  • Tento produkt má dopravu zdarma
  • icon-Created with Sketch. Vrátit produkt můžete až 30 dní

Mizuno

J1GC231702

Pro elitní rychlostní běžce, kteří chtějí uběhnout celý maraton za méně než 2,5 hodiny. Dosáhněte svých nejrychlejších běhů v historii s touto botou plně vybavenou charakteristickými funkcemi Mizuno. Technologie SMOOTH SPEED ASSIST pomáhá běžcům dosáhnout ideální chůze, zatímco měkká podrážka MIZUNO ENERZY LITE v celé mezipodešvi podporuje rychlejší běh. Podešev MIZUNO WAVE zvyšuje stabilitu při zachování měkkosti a podešev G3 nabízí skvělou přilnavost.

Specifikace

  • STACK (MM): 4,5
  • Materiál: Polyester

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2023 Q1
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Závodní
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Modelová řada Mizuno Wave
Šířka boty Standardní
Tlumení Vysoké tlumení
Drop 4 mm
Technologie Mizuno Wave , Mizuno Enerzy Lite

Mizuno Wave

Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.

Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.

Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

Mizuno Enerzy Lite

MIZUNO ENERZY FOAM je speciální materiál-pěna v mezipodešvi, dodávající obuvi bezkonkurenční měkkost a odpružení a současně odolnost. Oproti předchozím materiálům je 17% měkčí a zajišťuje o 15% vyšší návrat energie z dopadu. Mizuno Enerzy Lite nabízí mimořádnou lehkost, měkkost a pružnost.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme