info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Jak vybrat florbalovou ponožku

Po výběru boty přichází možná překvapivý, ale rovněž velmi důležitý výběr ponožky. Proč na ponožce záleží a nemůžete si prostě vzít jakoukoliv, kterou ráno v šuplíku nahmátnete? Protože ponožka je přenašečem dynamických sil mezi nohou a obuví, a když si ji dobře vyberete, pomůže zdůraznit dobré vlastnosti florbalové obuvi. Naopak špatná ponožka se může smekat, ubírat na pohodlí a naopak přidávat na riziku úrazu.

Jaká ponožka je ta správná?

Taková, která vám dokonale sedne, dobře drží nohu a ani při maximální zátěži se v botě nikam neposouvá a neklouže. Navíc by měla dobře odvádět pot a vlhkost od nohy a mít takové švy, které chodidlo ani při dlouhé hře neodřou. Proto si vybírejte modely se stahovadlem nártu, zesílenou patou a špicí a s kanálky pro odvod potu. Hodí se také tvar, který respektuje anatomii levého a pravého chodidla, a je tak na nošení pohodlnější než jakákoliv běžná ponožka.

Z naší nabídky vám na florbal můžeme vřele doporučit následující ponožky, které splňují všechna požadovaná kritéria, abyste se cítili jako v bavlnce!

Cenová
bomba
Akce zmizí za
8:10:27:43
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu