info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Jak vybrat oblečení na florbal

Ať už hrajete profesionálně, vyrážíte na hřiště s partou přátel nebo si užíváte florbal ve školní tělocvičně, oblečení je důležitým vybavením, které přispívá nejen komfortu při hře, ale také pomáhá podat optimální výkon. Proto si jej vyberte pečlivě a sáhněte po funkčních materiálech, v kterých vám bude příjemně, a budete se moci maximálně soustředit na výkon.

Vede lehké oblečení

Jaké oblečení tedy vybrat? Co nejlehčí! Na hřišti se pořádně zapotíte, a proto sáhněte po funkčních materiálech, které dobře odvádí pot a jsou lehké a prodyšné, takže se v nich nebudete přehřívat.

Dobrou variantu představují kvalitní trička, tílka či topy a kraťasy z funkčních materiálů.

Vsaďte na kvalitu

Při nákupu oblečení na florbal vsaďte na kvalitu a vyhněte se podezřele levnému funkčnímu prádlu – nekvalitní výrobek nejen nebude mít tak dobré funkční vlastnosti, ale navíc je dost pravděpodobné, že se začne trhat a rozpadat již po několika vypráních či při silnější zátěži. Volte raději osvědčené značky, u kterých se vám trochu vyšší cena vykompenzuje dlouhou životností a příjemným nošením.

Z naší aktuální nabídky funkčního oblečení, které se hodí na florbal, vám můžeme doporučit například tato trička , s nimiž mají naši zákazníci dlouhodobě dobré zkušenosti.

Cenová
bomba
Akce zmizí za
1:15:51:20
Mizuno Core 3/4 Tight
-61 % 3/4 sportovní legíny Mizuno Core 3/4 Tight
469 Kč 1 190 Kč
už jen 4 ks za tuto cenu