info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Jak vybrat oblečení na volejbal

Správné volejbalové oblečení výrazně přispívá ke komfortu volejbalisty a umožňuje mu maximální soustředění na výkon i radost ze hry. Ideální proto je kvalitní oblečení z funkčních materiálů, které tělu zajistí optimální prostředí.

Jděte na to zlehka

Na hřišti se pořádně zapotíte, proto je vhodné pouze lehké oblečení, ve kterém se nebudete přehřívat. Pokud hrajete rekreačně či příležitostně, soustřeďte se na lehké kraťasy a tílka, topy či trička z funkčních materiálů. Ty dobře odvádí pot, pomáhají tělo ochlazovat, jsou lehké a prodyšné a svým střihem neomezují v pohybu. Zejména při delších hrách oceníte také ploché švy či bezešvý materiál, který předchází odřeninám a podráždění kůže.

Kvalita se vyplatí

Funkční oblečení na volejbal seženete v mnoha variantách i cenových hladinách od velmi levných kousků po špičkové modely v nejvyšších cenových kategoriích. Dražší nemusí vždycky nutně znamenat výrazně lepší, nicméně nákup podezřele levného funkčního oblečení opravdu nedoporučujeme – nejenom, že zpravidla nefunguje tak dobře, jak by mělo, ale navíc se často rozpadne po prvních několika praních, takže musíte shánět nové a finanční úspora nakonec není vůbec žádná.

Pokud potřebujete poradit s výběrem, rádi vám dáme tipy na oblečení , které je kvalitní, osvědčené a nezarmoutí ani vaši peněženku.

Cenová
bomba
Akce zmizí za
9:07:15:02
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu