info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Tipy na halové boty za příznivé ceny

Jaké konkrétní modely sálové obuvi vám na squash a badminton můžeme doporučit? Podívejte se na několik ověřených tipů!

Rekreačně s Asics Gel Blade 5

Pokud patříte mezi rekreační hráče, kteří si squash či badminton chodí zahrát jako koníček, bude se vám určitě líbit model Asics Gel Blade 5.

Jedná se o výjimečně pohodlné boty, které jsou navíc kvalitně odpružené a ochrání váš pohybový aparát před prudkými nárazy a nadměrnou námahou. Vaše peněženka pak model Asics Gel Blade 5 ocení jako tu nejlepší variantu z hlediska poměru cena/výkon.

Našlapané Asics Gel Sensei 5

S  Asics Gel Sensei 5 se neztratíte při žádném sálovém sportu. Díky asymetrickému šněrování dokonale drží na noze a nesmekavá podrážka zajistí dokonalý kontakt s povrchem i při té nejrychlejší akci. Ochrana pohybového aparátu je u tohoto modelu zajišťována hned několika způsoby - dvojitou technologií patního odpružení, paměťovou pěnou šetřící Achillovu patu i klasickým GELovým odpružením. Rozdíl velmi rychle poznáte sami!

Asics Gel Blast 6 poskytne skvělou oporu

Model Asics Gel Blast 6 ocení především robustnější hráči, kteří hledají opravdu dobrou oporu chodidla. Tu jim Gel Blast 6 rozhodně poskytne, a to včetně oblasti kotníku, o kterou se postará pohodlná paměťová pěna. Důležité je také kvalitní odpružení, které u tohoto modelu najdete pod patou i špičkou, což váš pohybový aparát rozhodně ocení.

Asics Gel Upcourt pro mrštné hráče

Pokud při hře vsázíte na mrštnost a rychlost, pak jsou pro vás ideální Asics Gel Upcourt. Tento model se vyznačuje nižším profilem, který vám umožní okamžitě reagovat na jakékoliv dění na hřišti prudkými změnami směru i rychlosti pohybu.  Samozřejmostí je pak kvalitní odpružení, které se dokonale postará o vaše klouby a svaly.

Cenová
bomba
Akce zmizí za
9:06:48:13
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu