info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Tipy na tenisové boty za příznivé ceny

Po jakých botách na tenis sáhnout, aby plně vyhovovaly vašim nohám, stylu hry i povrchu hřiště? Připravili jsme pro vás několik tipů na kvalitní tenisové boty za příjemné ceny!

ASICS Gel Resolution na antuku i na tvrdý povrch

Pokud nedáte dopustit na antuku, rozhodně se vyplatí věnovat pozornost modelu ASICS Gel Resolution 6 CLAY

Ten se vyznačuje vším, co na hřišti budete potřebovat – vynikajícím odpružením, torzní stabilitou, přesným vedením chodidla i dobrou postranní podporou. Je vhodný pro všechny typy hráčů od začátečníků po pokročilé i profesionální hráče, kteří preferující dynamický styl hry. Tradiční stromečkový tvar podešve předurčuje užití této obuvi na křemičitém písku a antuce.

Stejný model, označený jako ASICS Gel Resolution 6, pak najdete i v úpravě pro pevné povrchy od umělých podlah po beton. Speciální podrážka je upravena tak, aby se nesmekala ani na mokré podlaze a propracované gelové odpružení chrání pohybový aparát před otřesy a nárazy. Stejně jako model CLAY je i Gel Resolution 6 velmi flexibilní při dynamickém zatížení, a přitom nohu dobře drží i při prudkých změnách rychlosti a směru pohybu. Hodí se proto také pro dynamické hráče všech výkonnostních skupin.

ASICS Gel Solution Speed 2 dodá na rychlosti

ASICS Gel Solution Speed 3 CLAY jsou navrženy pro hru na antuce a křemičitém písku. Vyznačují se nízkou váhou (pouhých 360 g) a maximálním zaměřením na rychlost a dynamiku. Tu podporují tři rotační body umístěné v přední části podešve, které hráčům umožňují rychlejší pohyby do stran při zachování dostatečného kontaktu s povrchem. Samozřejmostí je také kvalitní gelové odpružení, které efektivně pohlcuje nárazy a otřesy. Model Gel Solution Speed 3 CLAY se hodí zejména pro dynamické hráče od začátečníků až po profesionály.

ASICS Gel Solution Speed 2 Clay pak představují variantu pro pevné povrchy. I ony jsou vybaveny nejlepšími technologiemi ASICS a při výjimečně nízké hmotnosti jsou velmi dynamické i při vysoké zátěži a současně jsou mimořádně odolné. Stejně jako varianta pro antuku se nejlépe hodí pro hráče s dynamickým stylem hry, bez ohledu na to, na jaké úrovni se tenisu věnují.

Cenová
bomba
Akce zmizí za
0:23:02:23
Kilpi Dimaro
-63 % Pánské sportovní tričko Kilpi Dimaro
369 Kč 999 Kč
už jen 4 ks za tuto cenu