info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Tipy na volejbalové boty za příznivé ceny

V čem na volejbal vyrazit tak, aby volba potěšila jak vaše nohy a klouby, tak peněženku? Z kvalitních modelů prověřené značky Asics jsme pro vás vybrali několik takových, které si rozhodně oblíbíte.

 Pro radost s Asics Gel Task

Pokud si chodíte zahrát rekreačně pro radost, zamilujete si model Asics Gel Task. Tato bota je dobře odpružená, takže chrání svaly, šlachy a klouby před zbytečnými otřesy, a je mimořádně pohodlná. Pro rekreační volejbalisty představuje také nejlepší volbu z hlediska poměru cena/výkon.

Asics pro skvělý výkon

Blokaři a smečaři mohou svůj výkon podpořit špičkovým modelem Asics Gel Sensei 5.  Ten se vyznačuje maximální stabilitou a umožňuje volejbalistům agilní výskoky a reakce do stran.

Polařům pak doporučujeme obuv Asics Gel Volley Elite 3 jejíž nižší profil umožňuje reagovat rychle a bez kompromisu na změny směru pohybu. Navíc je velmi dobře odpružená, čímž chrání pohybový aparát.

Chcete si volejbalové boty nejprve vyzkoušet? Anebo si prohlédnout další modely, které máme k dispozici? Navštivte nás na našich prodejnách v Brně nebo V Olomouci! Těšíme se na vás!

Cenová
bomba
Akce zmizí za
6:16:17:49
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Dámské tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 8 ks za tuto cenu