info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Bota roku 2017 odstartovala

27. 03. 2017
Již druhým rokem probíhá největší nezávislé testování běžecké obuvi s názvem Bota roku 2017. I my jsme se do něj opět zapojili a vy u nás tak můžete vyzkoušet celou řadu špičkových modelů. Staňte se tou nejpřísnější porotou!
Bota roku 2017 odstartovala

Chcete být u toho? Sledujte Facebook Boty roku a stavte se na některý z testovacích tréninků, na které se vybíhá pravidelně i od našich prodejen v Brně, Olomouci či Bratislavě (ve stejné časy jako na klasické tréninky).

Každé úterý a čtvrtek až do konce dubna budeme společně testovat celou řadu modelů běžeckých bot na silnici i do terénu. Těšit se můžete na značky adidas, Asics, Columbia Montrail, La Sportiva, Inov8, Mizuno, On Running a Reebok.

Vyzkoušejte si jednotlivé boty na vlastní kůži a vyplňte své dojmy do krátkého dotazníku. Bylo vám v botě pohodlně? Nebolí vás z běhu v ní nohy? Líbí se vám? Zvolte královnu bot pro rok 2017 a usnadněte tak výběr sobě i spoustě dalších běžců.

Co je Bota roku?

Bota roku 2017 je největším nezávislým testem běžecké obuvi v ČR. Letos se účastní 8 běžeckých značek (další oslovené značky o účast neměly zájem). Testuje se ve třech kategoriích - top boty pro silnici, střední třída pro silnici a trailové boty. O vítězi Boty roku rozhodují běžci všech úrovni - začátečníci, hobby běžci i profesionálové. S Botou roku nešlápnete vedle!


Cenová
bomba
Akce zmizí za
6:18:19:06
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Dámské tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 8 ks za tuto cenu