info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Můj první běh: Spartan Race

30. 07. 2017
Máte rádi výzvy? Zkuste Spartan Race. Zažijete pot, krev a slzy, ale díky našim videím ho nakonec pokoříte. A ten slastný pocit vítězství je k nezaplacení!
Můj první běh: Spartan Race

Spartan Race je jedním z nejoblíbenějších extrémních překážkových závodů na světě. Jde o kombinaci terénního běhu a náročných překážek jako je šplh, bláto, plazení pod ostnatým drátem a další šílenosti. Jak se na něj připravit, abyste z něj odcházeli živí a s blaženě vyčerpaným úsměvem? Poradíme vám!

Co je Spartan Race

Spartan Race není pro slabé povahy. Nechá vás sáhnout si na dno, testuje vůli, posouvá hranice. Všechno, co byste o něm měli vědět, vám poví kluci z brněnské tréninkové skupiny Spartan Race Training Group Brno.

Spartan Race (díl 1): Co je Spartan Race?

Jak se obout

Chcete běžet Spartan Race? Pak stojíte před rozhodnutím, které může rozhodnout o výsledku: Do čeho se obout? Vzhledem k nepředvídatelnosti závodu potřebujete boty, ve kterých můžete stejně dobře běhat v bahně, jako lézt po laně, skákat a plazit se. Zjistěte, jak vybrat správně.

Spartan Race (díl 2): Jak se obout

Jak se obléknout

Jak se obléknout na Spartan Race? Ani málo, ani moc. Oblečení chrání, ale částečně také omezuje v pohybu. A zimy se nebojte, však ona vás spartanská trať pěkně zahřeje. Víc vám řekne Spartan Ondra ve videu.

Spartan Race (díl 3): Jak se obléknout

Typy překážek

Zjistěte, co všechno vás může potkat na závodu Spartan Race. Tenhle závod je plný důmyslných překážek a "pastí", se kterými je dobré počítat. Ale kdo je připraven, není překvapen!

Spartan Race (díl 4): Typy překážek

Jak se připravit

Chcete mít jitotu, že na Spartanu nevypustíte duši? Zjistěte, na co se zaměřit při čvičení a posilování. Spartan race je sice nevypočitatelný, ale vaše šance se dokladnou přípravou několikrát znásobí.

Spartan Race (díl 5): Jak se připravit

Namlsali jsme vás?

Tak hurá do gymu a na příštím Spartanu vám budeme držet palce!

Pro více užitečných videí mrkněte na Můj První Běh.


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:08:43:23
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Sportovní triko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 10 ks za tuto cenu