Vyberte kategorii Zavřít
info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Oslavte s námi Den Země ploggingem a soutěžemi

03. 04. 2019
Opět se nám blíží den, kdy se lidé po celém světě zamýšlejí nad svým chováním k přírodě. Ani nám není jedno, jak na tom naše planeta je, a usilovně makáme na tom, abychom do budoucna co nejvíce omezili své ekologické stopy. Pojďme začít tím, že si kolem sebe uklidíme. Všichni společně.
Oslavte s námi Den Země ploggingem a soutěžemi

Přemýšlejme ekologicky

Povědomí o ekologických tématech naštěstí roste a stále více lidí se začíná vůči přírodě chovat zodpovědněji. V souvislosti s udržitelným životním stylem vznikají hnutí, směry a trendy jako slow fashion (za etickou a ekologickou módu), zero waste (za minimum vyprodukovaného odpadu) nebo třeba plogging, který spojuje úklid s běháním.

Vyhlašujeme duben měsícem Země

A právě plogging, tento nový "sport" pocházející ze Švédska, je ústředním tématem našeho letošního Dne Země a celého měsíce dubna. Spojte příjemné s užitečným a adoptujte si svou oblíbenou běžeckou trasu. Po celý duben pak můžete v naší facebookové události postovat své fotky nebo videa, jak svou stezku uklízíte za běhu, a zařadit se tak do slosování o ceny.

Slavte s námi 27. dubna

Samotný Den Země pak proběhne v sobotu 27. 4. v Brně, kde společně vyběhneme do terénu, pouklízíme, pobavíme se a zasoutěžíme si.

Podrobnosti o dubnové soutěži i samotném Dni Země budete průběžně nacházet ZDE. O ploggingu si zase můžete přečíst v našem článku a na Instagramu nás najdete pod hashtagem #behamproplanetu a #denzemesanasport

Přidejte se k nám a udělejte něco dobrého pro sebe i planetu ještě dnes.


Cenová
bomba
Akce zmizí za
4:17:17:05
Reebok Oversized Tee
-70 % sleva Dámské sportovní tričko Reebok Oversized Tee
225 Kč 749 Kč
už jen 7 ks za tuto cenu

  Máte nějaký dotaz? Potřebujete pomoct? Zavolejte nám na +420 530 317 075

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.