Sportovní rozjímání

30. 12. 2013
Blíží se nám konec roku a k němu zpravidla patří nejen vánoční šílenství, obžerství a nájezdy příbuzných, ale také bilancování roku uplynulého a pevná předsevzetí do toho následujícího. Jak to vypadá ve sportovní variantě? Docela často třeba takhle:
Sportovní rozjímání

Konec roku

Vánoce, to je klasicky ideální výmluva k nákupu jakékoliv výstroje, která se vám už dlouho líbí, ale je nekřesťansky drahá, a/nebo ne až tak docela nutná. Ale když už jsou ty Vánoce, tak by si člověk udělat radost měl, že ano… Takže někdy člověk nakonec naježí spíš sobě (ale když oni měli tu bundu v akci!) a ostatní řeší na poslední chvíli.

A pak přijde bilancování. V lepším případě za střízliva, v horším popud k mocnému filosofickému rozjímání najdete na dně sklenice s punčem či podobnou dobrotou.

Opravdoví profíci se zpravidla poplácají po zádech, jak to pěkně zvládli, ti nejhouževnatější rekreační se pochválí minimálně za morálku a snahu…a ti ostatní budou s výčitkou vzpomínat na všechny ty dny, kdy bylo moc vedro, moc mokro, moc zima venku, zato moc útulno vevnitř, nebo kdy jim plány kazily grilovačky či břicho plné vepřa knedla. Mentálně si pro výstrahu vyčiní, ale nevadí, už je tu zase šance začít s čistým štítem. A v tom novém roce, panečku, to všechno povedeme úplně jinak! Cvičit se bude! Běhat! Každý den!

Svěží nové začátky

Výsledek? V lednu bude všude nacpáno k prasknutí. V posilovně se nedostanete skoro k žádnému stroji bez čekání, protože na něm právě někdo provádí pohyby, jaké jste v životě neviděli, a ve všech parcích budete běhat v takovém štrůdlu, že si budete skoro jistí, že u východu rozdávají přinejmenším sachr dorty zdarma. Odevšaď na vás budou vyskakovat nováčci, ať už obsypaní pípající sportovní technikou od Ježíška, nebo ti, co v honbě za fyzičkou po letech zase vytáhli pruhované šusťákovky z Tuzexu.

Není se ale čeho bát, v únoru už to bude lepší a v březnu po většině předsevzetí už nebude ani památky, takže budeme mít prostor nerušeně realizovat ta svoje - a formu důkladně utužit. Tedy pokud nebude moc zima. Nebo vítr. Nebo mokro a sníh. A doma tak zatraceně teplo a útulno…

 


Trhák týdne
-70 %
Asics Cool Tank
Dámské běžecké tílko Asics Cool Tank
285 Kč 950 Kč
už jen 11 ks za tuto cenu
Akce zmizí za
5:00:01:36

Co říkají naši zákazníci?

Další uživatelské recenze »
Ověřený zákazník Přidáno: 31. října 2018
100 %
Doporučuje obchod

Výhodné ceny v podzimní slevové akci, široký sortiment zboží nejen pro běžce. Velmi rychlá dodávka zboží.

Ověřený zákazník Přidáno: 22. října 2018
80 %
Doporučuje obchod

Nešla mi platba přes bránu, obchod druhý den poslal notifikaci, že objednávka nebyla uhrazena a alternativní způsob úhrady. Vše proběhlo v pořádku, od platby zboží dorazilo již rychle.

  • Dobrá komunikace
  • Dobrá cena mnou vybraného zboží

  Máte nějaký dotaz? Potřebujete pomoct? Zavolejte nám na +420 530 317 075

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay
  • Twisto
  • Sphere Card
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.