info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Sportuj srdcem, pomůžeme ti s tím

31. 10. 2023
Myšlenka Sportuj srdcem nás provází od počátku. Poslední dobou se jí však po menší pauze začínáme znovu naplno věnovat. Přečtěte si, jak vám chceme pomoci ke zdravému pohybu a čím byste toho mohli dosáhnout.
Sportuj srdcem, pomůžeme ti s tím

Sportuj srdcem

Slogan Sportuj srdcem naplno vystihuje naši filozofii. Chceme vám usnadnit přístup ke sportu a zároveň chceme podporovat vaše zdraví. Proto se zaměřujeme na vybavení, které chrání vaše tělo a dovolí vám užívat si aktivní pohyb v každém věku.

Nesnažíme se vám prodat nejdražší novinky, snažíme se pro vás najít přesně ten produkt, který nejlépe pokryje vaše potřeby a zároveň se postará o zdravé fungování celé vaší pohybové soustavy. Nejde jen o běžeckou, outdoorovou a fitness obuv, ale také o běžecké a turistické batohy, chrániče, helmy, vybavení s airbagem a třeba i sluneční brýle, skrze které můžete správně vnímat všechny terénní nerovnosti. Se zdravím souvisí také oblečení – například dobře zvolené ponožky a spodní prádlo ochrání vaše tělo před odřeninami, které nepříjemně komplikují každý pohyb.

Především chceme, abyste se sportem bavili. Při týmovém i individuálním sportu vznikají nezapomenutelné zážitky. Zážitky, na které můžete vzpomínat v těžké životní chvíli, při motivaci k dalšímu pohybu nebo třeba večer s kamarády u piva. Důležité je, že sport a pohyb obecně vám dělá radost. To totiž dělá radost i nám.

Projekty a spolupráce

Je skvělé, že nejsme sami, koho těší vaše radost z pohybu. V Česku i na Slovensku je mnoho firem a společností, které se snaží podporovat zdravý pohyb a motivovat své okolí. Snažíme se s nimi uzavírat partnerství a vymýšlet projekty, kterým věříme. Chceme vám tak pomoci na cestě ke zdraví.

V průběhu let jsme navázali několik spoluprací s ambasadory i dalšími partnery a společně jsme vybudovali několik úspěšných projektů. Některé byly místní, jiné měly přesah až do zahraničí. K podobným projektům se chceme v co největší míře vracet. Naše hlavní myšlenka a filozofie sloganu Sportuj srdcem nás pohání, abychom hledali další smysluplné spolupráce, které ocení všichni sanasporťáci.

Tuto myšlenku symbolizuje již naše první uzavřená spolupráce. Vybrali jsme si pro ni společnost MITO LIGHT. Tato firma má české základy a velký potenciál díky prvotřídním produktům, které pomáhají lidskému tělu v mnoha ohledech. Fungování na ozdravné a regenerační bázi a návaznost na zdraví jsme již popisovali v tomto článku.

Začínáme dodatečnou slevou, se kterou získáte ozdravné a regenerační panely MITO LIGHT o dalších 8 % levněji. Při nákupu zadejte v košíku slevový kód:

SPORTUJSRDCEM

Do budoucna budeme podobné vztahy rozšiřovat, protože věříme, že pomáhají prohlubovat vaše zdraví a podporují myšlenku vyjádřenou sloganem Sportuj srdcem.

panely

Panely MITO LIGHT

Světlo z panelů by na vás mělo svítit z dálky cca 20 cm. Každý den stačí panel zapnout na 10-20 minut (přesný čas si postupně zjistíte sami, každé tělo má trochu jiné potřeby). Panely je samozřejmě možné používat i vícekrát denně, doporučeno je však celkově maximálně 30 minut, kdy je svícení rozděleno do dvou až třech cyklů.

Nejvhodnější je využívat tuto terapii v ranních hodinách a po sportovním výkonu. Pokud užíváte lampu, mějte zavřené oči – ozdravné světlo projde i přes víčka. Pro klienty s citlivým zrakem jsou v každém balení připravené i ochranné brýle. Při použití večer dejte pozor, aby lampa nesvítila ani to zavřených očí, případně vypněte povrchové RED záření a používejte pouze hloubkové NIR spektrum.

Pro zvýšení sportovního výkonu používejte lampu před tréninkem, pro lepší regeneraci osvětlete svaly a vytížené partie co nejdříve po tréninku. Červené a infračervené světlo pomáhá zvyšovat počet mitochondrií v těle. Těm se také laicky přezdívá buněčné elektrárny. Díky tomu budete mít více energie.

Panely MITO LIGHT mohou využívat i vaše děti. Doporučuje se však větší vzdálenost a kratší doba záření (stejně jako při použití v těhotenství, kde pomáhá k prevalenci kmenových buněk).

Pro lepší pochopení vlivu RED a NIR záření doporučujeme poslechnout si tyto podcasty v češtině: BETTERBEING SESSIONS či #58: Terapie infračerveným světlem 2/2.

Kompletní výčet pozitivních účinků panelů MITO LIGHT na lidské zdraví si můžete pročíst přímo na tomto blogu. Zajímají-li vás vědecké poznatky, prohlédněte si konkrétní studie:

ÚČINEK A STUDIE


brýle

Brýle MITO LIGHT

Tyto brýle pomáhají snižovat negativní dopad modrého světla na oči. Modré světlo vyzařuje většina elektroniky od televize, monitor počítače, tablet přes displej chytrého telefonu až po zářivky a LED osvětlení. Přes den vyzařuje modré světlo také ze slunce. Toto světlo samo o sobě lidem neškodí, udržuje nás aktivní a zlepšuje kognitivní funkce jako je paměť, koncentrace i prostorová orientace.

Problém nastává především po setmění, kdy se zvýší vliv umělého modrého světla z výše zmíněných elektronických zařízení. Tělo se dostává do situace, kdy vnímá modré světlo jako denní záření, což vede k poruchám spánku a narušení biorytmu.

Detailní popis důvodů, proč a kdy nosit brýle proti modrému světlu najdete tady.


BRÝLE MITO LIGHT
Cenová
bomba
Akce zmizí za
6:01:40:18
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Dámské tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 8 ks za tuto cenu