info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Srdeční záležitosti, které si zaslouží pozornost

12. 02. 2018
Čtrnáctý únor, lásky čas. Máj to sice není, ale každá příležitost oslavit lásku se počítá. Proto pro vás máme během valentýnského týdne hromadu záležitostí, které rozbuší srdce a naženou růž do tváří. Pojďte se na ně podívat!
Srdeční záležitosti, které si zaslouží pozornost

Najděte naše srdeční záležitosti

Máte rádi hry? Tak co si jednu zahrát?

20 našich srdečních záležitostí na e-shopu jsme označili srdíčky. Najděte je v popiscích produktů a získejte voucher na 500 Kč. Ale pozor, voucher platí vždy jen jednou, takže ho může použít pouze první nálezce. Pátrací akce běží do neděle 18.2.!

A pro začátek malá nápověda: Jedno ze srdíček se ukrývá u některé z top bot značky Reebok.

Ukažte nám své srdeční záležitosti

A na výherní vlně ještě zůstaneme. Teď je totiž načase, abyste nám ukázali své srdeční záležitosti.

Nasdílejte nám na Facebook k soutěžnímu příspěvku svou fotku s tím, pro koho vaše srdce tluče. Pár, který získá nejvíce lajků, od nás získá voucher na 500 Kč na nákup sportovního vybavení pro vaše společné zážitky. Soutěž probíhá od úterý 12.00 do čtvrtka 12.00.

A opět malá nápověda: Označte svého milého ve svém komentáři a získejte tak lajky i od vašich facebookových přátel.

Oblečte se tak, až srdce zaplesá

Valentýn

Téma lásky nám prosáklo i do slev a obarvilo sportovní vybavení na červeno! Nakupujte stylové červené oblečení i obuv s valentýnskou slevou. Všechno pohromadě najdete v naší valentýnské kolekci:

chci něco červeného

Udělejte něco pro své srdce

Tento týden běháme v červeném! Přijďte na naše pravidelné tréninky v Praze, Brně, Olomouci či Bratislavě a ohákněte se do čehokoli v barvě lásky.

A malé zamyšlení na závěr: Abychom mohli své blízké milovat dlouho a naplno, je potřeba v první řadě milovat sami sebe. Začít můžete třeba právě tam, kde se (alespoň podle pohádek) rodí láska - v srdci. Pečujte o svůj kardiovaskulární systém a předcházejte tak civilizačním onemocněním, jako je vysoký tlak a cholesterol, obezita, ateroskleróza a infarkt. Běh vám v tom pomůže a my vám zase pomůžeme s během. Začínáte? Mrkněte na náš běžecký seriál Můj první běh.

Hodně lásky od srdce přejí
vaši Sanasporťáci


Cenová
bomba
Akce zmizí za
8:10:30:01
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu