info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Testováno nejpovolanějšími: Vaše recenze Reebok All Terrain Super 3.0

30. 10. 2017
Richard Bednář začal s běháním před třemi lety a za tu dobu už stihl zdolat pěkný kus cesty. Běhá rychle, běhá daleko, nakládá si půlmaratony i maratony, a když ho silnice začne nudit, s chutí se porochní v blátě třeba na Spartan Race. Jaký dojem na něj udělaly Reebok All Terrain Super 3.0? Přečtěte si první ze série recenzí našich zákazníků.
Testováno nejpovolanějšími: Vaše recenze Reebok All Terrain Super 3.0

Nevelká očekávání, o to větší překvapení

Když se mi v polovině roku naskytla příležitost otestovat Reebok All Terrain Super 3.0, neváhal jsem a dal jim co proto. Zpočátku jsem byl vůči nim skeptický, jejich předchůdce 2.0 mě totiž moc nepřesvědčil. Také jsem moc nevěřil, že budou boty pohodlné, hlavně kvůli nově řešenému jazyku podélně spojenému se stranou boty. Ale už po asi 3 km jsem si zvykl a sedly mi tak, že jsem je nechtěl vyzout.

"All Terrain Super 3.0 je běžecká obuv pro všechny milovníky terénu a ocr závodů."

Povrch je bezešvý s tkaninou Ripstop pro vyšší životnost a odolnost. Dále mě velice zaujala funkce odvodnění boty! Vyzkoušel jsem je snad na každém povrchu, kde se dalo. Jejich první velký test byl hned na tom nejtěžším závodě Spartan race v Evropě, ve Slovenské Valčianské Dolině. Tam mile překvapily už ve výběhu po loukách a nepřestaly mě dál přesvědčovat, že to budou dobré závodní boty. Vzápětí následovala další zátěžová zkouška v podobě ostrého stoupání v lesích, kam se mnoho závodníku škrábalo po čtyřech a přesto klouzali dolů. Já zatím směle, za podpory gripů, zdolával jeden strmý kopec za druhým. Boty tedy obstály na výbornou.

Druhý test, kterému jsem All Terrain podrobil, byl Trifecta weekend v Polské Krynici, kde bylo opět zapotřebí pevné nohy jak ve stoupání tak v sebězích. Boty opět nezklamaly!

A došlo i na jeden z posledních povrchů - asi kilometrový běh v potoce. Pravda je, že ve vodě drží snad jen málokterá bota, ale myslím, že All Terrain Super 3.0 se mezi nimi řadí mezi špičku. Občas podklouzly na mechovém kameni, ale jinak se držely velmi slušně. Hned po výběhu z vody přišlo další příjemné překvapení v podobě poměrně rychle suché nohy.

Další zkouškou bylo Litovelské bahno na závodě Spartan Race, kde mne mnohokrát podržely a nepodklouzly ani na šikmé stěně hned po výlezu z vodního příkopu.

Suma sumárum

Za mě jsou Reebok All Terrain Super 3.0 překvapením roku, a to velmi milým! Poměr cena:výkon je vynikající. V kopcích se na ně můžete spolehnout i v prudkém seběhu. Nemusíte se s nimi bát ani do vody a pokud máte na sobě vhodnou kompresní ponožku, budete okamžitě v suchu. A to se počítá.

Jediné mínus je snad to, že okolo nártu se dostává do bot ve vodě písek a kamínky, ale to už bychom chtěli moc. :)

Někdo může tvrdit, že bota málo tlumí, ale to je pro mé účely (tedy závody na širokém spektru povrchů a překážek) ideální. Hlavní totiž je, že na překážkách nekloužou a dobře se jim přizpůsobí.


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:23:17:10
Mizuno Aero Jacket
-53 % Běžecká bunda Mizuno Aero Jacket
1 117 Kč 2 390 Kč
už jen 3 ks za tuto cenu