info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Pánská sportovní bunda Mammut Albula IN Hybrid Jacket Men

Mammut Albula IN Hybrid Jacket Men

Pánská sportovní bunda

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
3 790 Kč 5 699 Kč ušetříte 1 909 Kč -33 % Nejnížší prodejní cena za posledních 30 dní: 3 790 Kč

Mammut

1013-02001-40155

Parametry

Sport Outdoor / Turistika , Volný čas
Sezóna 2023 Q3
Roční období Podzim / zima
Vlastnost oblečení Ochrana proti chladu
Kapuce Ne
Typ bundy Bunda
Technologie Bluesign® , PFC Free DWR , Ecodown®

Bluesign®

Je nový standart pro bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí při výrobě textilií. Ekologický Bluesign® Standard vznikl jako reakce na přísnou legislativu a zvyšující se poptávku po textilních výrobcích, které jsou šetrné k životnímu prostředí, nepředstavují žádná zdravotní rizika a v nejvyšší možné míře šetří přírodní zdroje. Označení bluesign® u textilních výrobků zaručuje kombinaci nízké ekologické zátěže a vysoké funkčnosti, kvality, moderního designu a komfortu.

PFC Free DWR

Zkratka DWR pochází od Durable Water Repellency (trvale odpuzující vodu). Jedná se o trvalou impregnaci zajišťující voděodolnost. Díky ní vnější materiály nevstřebávají vlhkost. Je používána jak u fleecového, tak u nepromokavého oblečení a stanů. Její účinnost se ale postupně snižuje v důsledku opakovaného praní.

Perfluorované sloučeniny (PFC) jsou prakticky biologicky nerozložitelné. Proto je tato impregnace nevyužívá a je nahrazena jinými ekologičtějšímy a vysoce výkonnými alternativami.

Ecodown®

Nový Ecodown® je jediným trvanlivým tepelně izolačním produktem na trhu, který je vyroben ze 100 % z použitých plastových lahví. V závislosti na použití může svrchní oblečení zateplené materiálem Ecodown® ušetřit až 10 lahví na jeden oděv!

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme