info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Mizuno Wave Inspire 19

Pánské běžecké boty

Barevné varianty

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Skladem u dodavatele
Dodání 5-10 pracovních dnů
2 779 Kč 3 990 Kč ušetříte 1 211 Kč -30 % Nejnížší prodejní cena za posledních 30 dní: 2 779 Kč
  • Tento produkt má dopravu zdarma
  • icon-Created with Sketch. Vrátit produkt můžete až 30 dní

Mizuno

J1GC234452

Nechte se inspirovat a udělejte další krok k lepším výkonům s novým modelem Wave Inspire 19, který Vám při běhu dodá energii a dopřeje jedinečné pohodlí. Pěnový materiál MIZUNO ENERZY FOAM, vložený v celé délce mezipodešve, zajišťuje vysokou míru tlumení a přenosu energie. Poskytuje tak větší pohodlí a současně i pocit pružnějšího, energičtějšího odrazu. Nový anatomicky tvarovaný design Mizuno vlnové desky kopírující tvar chodidla zajišťuje ještě větší stabilitu.

  • MIZUNO ENERZY, v celé délce mezipodešve, zajišťuje vynikající tlumení a přenos energie.
  • Vlnová deska navržená pro korekci nadměrné pronace je tvarovaná odlišně na vnější a vnitřní straně chodidla a zabraňuje tak propadu klenby nohy a poskytuje chodidlu podporu a stabilitu. Anatomický tvar vlnové desky kopíruje chodidlo a napomáhá tak plynulejšímu přechodu z dopadu do odrazu.

MIZUNO ENERZY tvoří vrchní i spodní část mezipodešve, která je o 2 mm silnější než u předchozího modelu a nabízí ještě vyšší míru tlumení, přenosu energie a pocit měkčího, energičtějšího a pružnějšího nášlapu. Jedinečný tvar Mizuno vlnové desky zabraňuje propadání klenby a poskytuje chodidlu vynikající stabilitu.

  • Pro běžce střední váhové kategorie s mírnou pronací. Vhodná pro všechny běžce – začátečníky i jako tréninková obuv na maraton.
  • Technologie: Mizuno Wave, Mizuno Enerzy, AIRmesh, Premium Insock, SmoothRide, X10 MIZUNO vlnová deska
  • Materiály: Svršek tvoří z více než 30 % recyklovaný textilní materiál. Z více než 90 % recyklovaný materiál podšívky. Vlnová deska z materiálu na rostlinném základu s příměsí materiálu Elastollan® N.
  • Výška podešve (v mm): 25,5/37,5

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2023 Q3
Typ došlapu Stabilní / pronační
Typ běžecké obuvi Tréninková
Typ povrchu - běh Silnice
Úprava obuvi Prodyšná
Modelová řada Mizuno Wave , Mizuno Wave Inspire
Šířka boty Standardní
Tlumení Střední tlumení
Drop 12 mm
Technologie AirMesh , Mizuno Wave , SmoothRide , Dynamotion Fit , X10

AirMesh

Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro nohy.

Mizuno Wave

Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.

Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.

Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

SmoothRide

Technologie SmoothRide byla vytvořena k co nejplynulejšímu přechodu mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu snížením nárazu a zvýšením flexibility. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh. Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu.

Dynamotion Fit

Mizuno Dynamotion Fit technologie je založena na 3D analýze těla v pohybu. Vytváří střih, díky němuž oděv i obuv dokonale padne a poskytuje volnost pohybu.

X10

X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme