info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin
Dámská volejbalová obuv Mizuno Wave Lightning Z5

Mizuno Wave Lightning Z5

Dámská volejbalová obuv

Produkt není v nabídce
podívejte se na podobné zboží
2 389 Kč 3 690 Kč ušetříte 1 301 Kč -35 % Nejnížší prodejní cena za posledních 30 dní: 2 389 Kč

Mizuno

V1GC190099

Pozvedněte svou hru na vyšší úroveň díky nové kolekci obuvi Mizuno Wave Lightning Z5 pro rok 2019. Univerzální sálové boty jsou vyrobeny z příjemného syntetického a mesh materiálu, skvěle padnou na nohy a pomáhají při každém pohybu v poli. Nová konstrukce poskytuje vysokou míru komfortu. Celá obuv je maximálně odlehčená tak, aby nebránila v pohybu a vy ji skoro necítíte na noze. Dynamotion Fit svršek a D-Flex dodávají rychlost každému vašemu pohybu. Speciální ochrana paty tlumí nárazy a pomáhá chránit vaše klouby. Technologie mezipodešve Mizuno Wave rovněž minimalizuje otřesy pohybového aparátu a poskytuje vysokou míru stability. Materiál svršku Airmesh zajistí výborné odvětrávání a odvod potu směrem pryč z boty. Díky výborným vlastnostem podporuje obuv bleskově rychlé reakce a patří mezi jedny z nejlepších volejbalových bot na světě.

Hlavní vlastnosti:

 • AIRmesh - Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro nohy.
 • D-Flex Groove - D-Flex Groove v podešvi pro přídavnou flexibilitu při rychlých změnách směru.

 • Dynamotion Fit - Mizuno Dynamotion Fit technologie je založena na 3D analýze těla v pohybu. Vytváří střih, díky němuž oděv i obuv dokonale padne a poskytuje volnost pohybu.

 • Dynamotion Groove - Podešev zajišťující stabilitu a flexibilitu při laterálních pohybech. 

 • Mizuno Intercool - Tato technologie řeší problém přílišného zahřívání uvnitř boty během pohybu. Malé ventilační otvory v podrážce zajišťují noze větrání i od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje se svrchním prodyšným materiálem AirMesh, a tím chodidlu zajišťuje nejvyšší možné pohodlí.

 • Mizuno Wave - Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.
  Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.
  Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce. Výsledkem je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

 • PoWnCe - Mimořádně lehký materiál mezipodešve s vynikajícími komfortními a pružnými vlastnostmi. 

 • RemovableINSOCK - Anatomicky tvarovaná vyndávácí stélka tlumí nárazy a přispívá ke komfortu při nošení.

 • SR Touch - Nový, lehčí a dokonalejší materiál "s pamětí". Pohlcuje nárazy a napomáhá plynulému přechodu z fáze nárazové do fáze odrazové.

 • XG rubber - Výkonná podrážka, která zlepšuje přilnavost tam, kde je potřeba nejvíce.

Parametry

Sport Volejbal
Sezóna 2019 Q1
Typ halové obuvi Nízká
Modelová řada Mizuno Wave , Mizuno Wave Lightning
Technologie AirMesh , Mizuno Wave , Mizuno Intercool , Dynamotion Fit , Removable Insock , SR Touch , XG Rubber , PoWnCe , Dynamotion Groove , D-Flex Groove

AirMesh

Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro nohy.

Mizuno Wave

Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.

Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.

Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

Mizuno Intercool

Tato technologie řeší problém přílišného zahřívání uvnitř boty během pohybu. Malé ventilační otvory v podrážce zajišťují noze větrání i od spodu. Mizuno Intercool spolupracuje se svrchním prodyšným materiálem AirMesh, a tím chodidlu zajišťuje nejvyšší možné pohodlí.

Dynamotion Fit

Mizuno Dynamotion Fit technologie je založena na 3D analýze těla v pohybu. Vytváří střih, díky němuž oděv i obuv dokonale padne a poskytuje volnost pohybu.

Removable Insock

Anatomicky tvarovaná vyndávácí stélka tlumí nárazy a přispívá ke komfortu při nošení.

SR Touch

Nový, lehčí a dokonalejší materiál "s pamětí". Pohlcuje nárazy a napomáhá plynulému přechodu z fáze nárazové do fáze odrazové.

XG Rubber

Komponent podešve pro výkon, který v případě potřeby zvyšuje trakci.

PoWnCe

Mimořádně lehký materiál mezipodešve s vynikajícími vlastnostmi pohodlí a odolnosti.

Dynamotion Groove

Podešev zajišťující stabilitu a flexibilitu při laterálních pohybech. 

D-Flex Groove

D-Flex Groove v podešvi pro přídavnou flexibilitu při rychlých změnách směru.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 10:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme