info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Rozumím

Osprey Tempest 30 III

Dámský turistický batoh

Vyberte svou velikost Jak vybrat?

Ve středu 31. 5. u vás

V této velikosti máme už jen 1 kus. Teď nebo nikdy.

3 439 Kč 4 299 Kč ušetříte 860 Kč -20 %
  • Tento produkt má dopravu zdarma
  • icon-Created with Sketch. Vrátit produkt můžete až 30 dní

Osprey

10012023OSP.01

Nejnovější generace ikonického dámského batohu Tempest od značky Osprey. Tempest 30 má pohodlný odvětraný zádový systém AirscapeTM překrytý odolným meshem. Pokud vyrážíte na výlet s trekovými holemi, jistě oceníte jedinečný Stow-on-the-Go System™ na uchycení holí na batoh. Jednoduše prostrčíte hole dvěma elastickými očky - jedno očko je na batohu a druhé na ramenním popruhu - a stejně jednoduše a rychle je opět vyndáte. Na levém ramenním popruhu strečová kapsička na mobil, nebo jinou nezbytnost. Batoh je kompatibilní s vodním vakem, pro který je určený prostor mezi zádovým systémem a batohem a je zde očko na jeho uchycení. možnost uchycení dvou cepínu, lid-lock uchycení helmy, přední strečová kapsa na přezku, boční kompresní popruhy, kapsa na brýle z materiálu proti poškrábání. pfc free, vyrobeno s důrazem na udržitelné zdroje, vstu na stažení pod horním víkem s kapsou.

Parametry

Sport Outdoor / Turistika
Sezóna 2021 Q1
Typ tašky Batoh
Objem tašky/batohu 30-39 litru
Využití tašky/batohu Turistické a expediční
Technologie Bluesign® , InsideOut™ Compression , Stow-on-the-Go System™ , AirScape™

Bluesign®

Je nový standart pro bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí při výrobě textilií. Ekologický Bluesign® Standard vznikl jako reakce na přísnou legislativu a zvyšující se poptávku po textilních výrobcích, které jsou šetrné k životnímu prostředí, nepředstavují žádná zdravotní rizika a v nejvyšší možné míře šetří přírodní zdroje. Označení bluesign® u textilních výrobků zaručuje kombinaci nízké ekologické zátěže a vysoké funkčnosti, kvality, moderního designu a komfortu.

InsideOut™ Compression

Kompresní funkce pro podporu zatížení – boční kompresní popruhy můžete nechat pod kapsou pro lepší kompresi batohu, nebo jej přetáhnout přes kapsu pro zajištění obsahu kapsy (např. láhve).

Stow-on-the-Go System™

Jedinečný systém pro uchycení holí na batoh. Jednoduše prostrčíte hole dvěma elastickými očky – jedno očko je na batohu a druhé na ramenním popruhu – a stejně jednoduše a rychle je opět vyndáte.

AirScape™

Výborně prodyšný, velmi měkký a maximálně stabilní zádový systém AirScape™ zajistí perfektní odvětrávání a naprostou flexibilitu při pohybu bez jakéhokoliv omezení. Vysokou stabilitu zajišťuje díky držení zátěže batohu blíže vašim zádům. Zádový panel je opatřený pěnovými výstupky poskytující dostatečnou termoregulaci, je pohodlný a skvěle sedí. Je vhodný pro každodenní i fyzicky náročné aktivity.

Pomůžeme s výběrem zboží
Odborné produktové dotazy

Prodejna v Brně
+420 724 955 068 Po-Pá 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme
Prodejna v Praze
+420 737 121 161 Po-Pá 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Pište kdykoliv, brzy odpovíme