info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Rozběhněte svůj život, pomůže vám Můj První Běh

11. 05. 2017
Vyběhnout či nevyběhnout? Už dlouho o tom přemýšlíte, ale ještě jste se nerozhoupali. Stále vám v hlavě vyvstává příliš mnoho nezodpovězených otázek. Nejste si jistí, jak si vybrat boty, nevíte si rady s technikou, potřebovali byste trenéra… Máme pro vás řešení.
Rozběhněte svůj život, pomůže vám Můj První Běh

Můj První Běh, průvodce běháním pro začátečníky

Běh není jen “ten trendy sport”, který v současnosti zaplnil městské parky pobíhajícími lidmi ve stylových trikotech. Je to způsob relaxace, který čistí hlavu, pomáhá nám udržovat zdravé srdce a krásnou figuru. A to hodně ve zkratce.

(Chcete víc argumentů? Přečtěte si náš článek 25 důvodů, proč začít běhat)

Ovšem aby běh vašemu zdraví opravdu prospíval a aby vám mohl dlouhodobě přinášet radost, je potřeba dodržovat pár pravidel a nepodcenit přípravu. S tou vám pomůže náš nový průvodce pro začínající, ale i mírně pokročilé běžce mujprvnibeh.cz

Můj první běh - představení projektu

Není bota jako bota

V první řadě není radno podceňovat správnou obuv. Správná bota vám běh usnadní a zpříjemní a vy se navíc nemusíte bát, že si běháním odrovnáte klouby. Na mujprvnibeh.cz jsme pro vás proto připravili speciální konfigurátor, který vám pomůže s výběrem té nejvhodnější obuvi podle došlapu, typu terénu a ceny.

Chci si vybrat boty

Správně hned od začátku

Prostě se rozhodnout a vyběhnout? Ano, i to může fungovat. Hrozí ovšem, že si hned od začátku vytvoříte špatné běžecké návyky, které jsou z dlouhodobého hlediska pro vaše tělo škodlivé a mohou vést k bolestem či úrazu.

I to jsme za vás ovšem vyřešili! Projekt Můj první běh vám poslouží jako online běžecký kurz plný tipů a návodů, jak běhat zdravě a efektivně. Naše videa ocení nejen úplní začátečníci, ale i ti z vás, kteří už nějakou dobu běhají, ale rádi by se zdokonalili ve své technice.

Chci se naučit běhat

A je to, mezi vámi a vaším prvním během už nestojí vůbec nic.

Tak mrkněte na mujprvnibeh.cz a vyběhněte!


Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:10:08:43
Kari Traa Humlesnurr Tee
-69 % Sportovní triko Kari Traa Humlesnurr Tee
589 Kč 1 919 Kč
už jen 10 ks za tuto cenu