info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Teď se u nás i naládujete

08. 12. 2016
Nově najdete na našem eshopu zdravou výživu a doplňky stravy nejen pro sportovce. Takže si můžete bez výčitek nacpat pupek, a přece vám nakyne nanejvýš v ještě vyrýsovanější pekáč. Protože když doplníte pravidelný pohyb tou správnou stravou, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.
Teď se u nás i naládujete

Co všechno si můžete dopřát? Třeba chutné alternativy hříšných lahůdek, jako jsou karamelové polevy, lívance či pizza, ale i výživové doplňky, které slouží k rychlému a účinnému doplnění důležitých látek před, po nebo během tréninku, tedy iontové nápoje, aminokyseliny, protein a další. Ať už si chcete nerušeně vychutnávat slast z jídla či svému tělu bez velkých emocí poslat rychlou dávku energie, vyberete si snadno:

Aminokyseliny

Aminokyseliny jsou základní stavební kameny lidského těla, protože vytvářejí proteiny, které tvoří až 20 % svalové tkáně. Zároveň je tělo spotřebovává jako zdroj energie, takže jejich doplňováním zajistíme, že si je tělo nebere ze svalové hmoty a ta tak může efektivněji pracovat a spokojeně narůstat. Arnold by mohl vyprávět...

Aminokyseliny jsou důležité pro tvorbu proteinů

Přejít na aminokyseliny »


Anabolizéry a stimulanty

Stimulanty jsou doplňky stravy užívané k nabuzení před a během tréninku a ke zvýšení koncentrace. Obvykle obsahují arginin, kreatin, sacharidy, jednoduché cukry a další látky, jejichž úkolem je rozproudit krev v těle a povzbudit mysl pro dosažení maximálního výkonu. Staňte se Herkulem na počkání a zachraňte svět holýma rukama. A pak jděte domů a nechte to fitko taky jiným! :-)

Přejít na stimulanty »


Kloubní výživa

Jak nedospět sportem k trvalé invaliditě? Kromě kvalitních bot s dobrým tlumením chraňte své klouby také kloubní výživou, která zvyšuje jejich pružnost a hybnost a působí jako prevence opotřebení. Kolagen obsažený v kloubní výživě navíc prospívá nehtům, vlasům a pleti, která díky němu zůstává napnutá a mladistvá.

Chraňte své klouby před opotřebením

Přejít na kloubní výživu »


Kreatin

Kreatin je jedním z těch kouzelných produktů, které oceníte, pokud si ve fitku rádi tesáte žulově pevné svaly. Říká se mu svalový energizér, protože podporuje tvorbu látky ATP (a teď nemluvíme o tenise), která dodává buňkám těla okamžitou a obrovskou dávku energie. Je užitečná hlavně při silových a velmi náročných objemových sportech.

Přejít na kreatin »


Nápoje

Lidské tělo tvoří až z 65 % voda, která je nepostradatelná pro fungování organismu. Zároveň ideálním prostředkem, jak do těla rychle dostat i pořádnou dávku vitamínů, minerálů a jiných životabudičů. Proto jsme pro vás připravili celou řadu různých typů zdravých nápojů od proteinových drinků, spalovačů či L-karnitinových drinků až třeba po syrovátkové izoláty.

Přejít na nápoje »


Proteiny - bílkoviny

Protein je zásadní pro tvorbu kvalitní svalové hmoty i pevnost šlach a vazů. Ale protože si naše tělo neumí dělat proteinové zásoby, je potřeba mu protein pravidelně dodávat skrze zdravou stravu a výživové doplňky. Výhodou proteinových doplňků je, že tělu rychle dodají potřebné živiny pro stavbu a regeneraci svalových vláken po náročném tréninku, ale zároveň nepodněcují tvorbu tukových zásob.

Protein v podobě rajčatové omáčky? Proč ne?

Přejít na bílkoviny »


Sacharidy a gainery

Bez sacharidů tělo dlouhodobě nemůže fungovat, jde o důležité doplňky stravy pro obnovu energie a zároveň růst svalů. Sacharidy a gainery jsou složené z menšího množství proteinu a větší míry sacharidů nebo jednoduchých cukrů. Mají vysokou energetickou hodnotu a pomohou vám s nabráním tělesné váhy při objemovém tréninku.

Přejít na sacharidy »


Spalovače tuků

Chcete rychleji zhubnout? Zkuste stimulační a nestimulační spalovače tuků. První varianta stimuluje nervový systém a má tzv. termogenní účinek, takže přebytečné tuky doslova spálíte na popel. Nestimulační spalovače neobsahují žádné stimulátory a princip jejich účinku je v ovlivňování vnitřních procesů přeměny a vstřebávání tuků v těle. Jsou o něco méně invazivní, ale současně i méně účinné.

Spalte špeky na popel!

Přejít na spalovače tuků »


Tyčinky

Energetické a proteinové tyčinky jsou skvělá a rychlá svačinka, která vám okamžitě dodá potřebný elán a utiší volání těla po dávce pohonných hmot. Navíc nemusíte mít výčitky, že jste se odbyli rychlými cukry bez výživové hodnoty, protože proteinové a energetické tyčinky obsahují komplexní soubor živin, které vás povzbudí rychle a na dlouho.

Proteinové a energetické tyčinky - rychlý zdroj živin a energie

Přejít na tyčinky »


Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály jsou životně důležité látky, které si naše tělo neumí samo vyrobit, proto je nutné dbát na jejich vyvážený příjem. Minerály jsou zásadní například pro fungování štítné žlázy, tvorbu krve či pevnost kostí. Vitamíny fungují jako katalyzátory biochemických reakcí a podílejí se na metabolismu bílkovin, tuků a sacharidů. Antioxidanty v těle bojují s volnými radikály. Zkrátka hrdinové!

Přejít na vitamíny »


Zdravé potraviny

Ať už jíte proto, abyste mohli sportovat, anebo sportujete proto, abyste mohli hodně jíst, tohle se vám bude líbit. Náš sortiment zdravých potravin potěší nejen chuťové buňky, ale také vaše tělo. Jsou totiž plné živin a mají příznivé nutriční hodnoty. Jsou tedy funkční coby palivo pro váš výkon, ale zároveň také božsky lahodné.

Karamelový dip bez kalorií? Splněný sen!

Přejít na zdravé potraviny »


Vyzkoušejte cokoliv a už nebudete chtít jinak. Správný poměr živin je totiž pro vaše tělo zásadní a překvapí vás, jak výrazně může ovlivnit váš výkon. Dopřejte si to správné palivo a zažijte pořádnou jízdu!


Cenová
bomba
Akce zmizí za
3:04:40:11
Saucony Rested Crew
-54 % Pánská mikina Saucony Rested Crew
806 Kč 1 755 Kč
už jen 8 ks za tuto cenu