info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Pomoc potřebným je pro nás důležitá

„To, co děláme, je méně než kapka v moři. Ale bez této kapky by tady něco chybělo,“ řekla kdysi Matka Tereza. Naše pomoc druhým je také pouhou kapkou, ale přesto věříme, že když z nás "něco kápne" těm, kdo to potřebují, má to vždycky smysl. A tak rádi a s pokorou pravidelně přispíváme na chod těchto organizací:


Dobrý anděl

www.dobryandel.cz

Dobrý anděl pomáhá rodinám s dětmi, které vážná nemoc přivedla do tíživé životní situace. Příspěvky dobrovolných dárců, které k potřebným putují do posledního halíře, pomáhají rodinám překlenout finanční tíseň, do které se kvůli nemoci často velmi rychle dostávají. Skrze organizaci Dobrý anděl přispíváme dětem trpícím onkologickým onemocněním, svalovou distrofií, cystickou fibrózou, nemocí motýlích křídel a dalšími poruchami.


Fond ohrožených dětí

www.fod.cz

Fond ohrožených dětí je nevládní nezisková organizace, která pomáhá ohroženým dětem. Má pověření k výkonu sociálně-právní ochrany dětí, takže dokáže účinně zasahovat tam, kde je na dětech pácháno bezpráví. Fond vznikl v roce 1990 z iniciativy pěstounů a osvojitelů a díky pravidelným příspěvkům a podpoře veřejnosti se je v současnosti největší nestátní neziskovou organizací na ochranu dětí u nás.


ADRA

www.adra.cz

ADRA (Adventist Development and Relief Agency) je mezinárodní humanitární organizace, která poskytuje pomoc lidem v nouzi. Celkem působí ve více než 130 zemích světa a v České republicce funguje od roku 1992. Mimo okamžitou humanitární pomoc při přírodních katastrofách, válečných konfliktech a jiných neštěstích se Adra věnuje dlouhodobým humanitárním, rozvojovým a lidskoprávním projektům v oblastech postižených chudobou.


SOS dětské vesničky

www.sos-vesnicky.cz

SOS dětské vesničky vznikly po druhé světové válce a od té doby po celém světě bojují za práva dětí a láskyplný domov pro ně. I u nás mají silnou základnu a poskytují dětem i rodinám široké spektrum služeb. Od poradenství rodičům v životní krizi (aby co nejméně dětí muselo svůj domov opustit), až po rychlé zásahy při týrání nebo jiných akutních situacích. Opuštěným dětem nabízejí co nejvíce opory a jistoty v láskyplné péči pěstounů.


Zdravotní klaun

www.zdravotniklaun.cz

Zdravotní klaun je nezisková organizace, která vnáší smích tam, kde zní jen zřídka. Využívání humoru ve zdravotnictví se věnuje s maximální odborností i citlivostí. A nepůsobí zdaleka jen u nás. Organizace je součástí Evropské federace sdružující zdravotní klauny z různých zemí. Dnes u nás v současnosti působí 86 profesionálních Zdravotních klaunů, kteří pravidelně navštěvují 62 nemocnic a 8 domovů pro seniory a 1 hospic.


Nevidím a běhám

www.potme.cz

Občanské sdružení Nevidím a běhám umožňuje nevidomým vychutnat si vítr ve vlasech, vlny endorfinů, zlepšení kondice a vůbec všechny výhody běhání. Propojuje nevidomé běžce s dobrovolníky, kteří jim při trénincích i na závodech dělají vodiče a doprovázejí se celou trasou. Jsme moc rádi, že jim můžeme pomáhat prostřednicvím darů v podobě sportovního oblečení a obutí. Spolu s Nevidím a běhám také každoročně pořádáme benefiční běh Pět brněnských vrcholů.

Cenová
bomba
Akce zmizí za
8:06:56:51
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 5 ks za tuto cenu