info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Teamsport - sportovní vybavení pro kluby

Spolupracujeme s úspěšnými i nadějnými sportovci a kluby bez ohledu na soutěžní úroveň a pomáháme jim dosahovat těch nejlepších výsledků. V současné době dodáváme špičkové boty, oblečení a další vybavení více než 500 českým a slovenským klubům (florbal, volejbal, házená, badminton, squash, běh...) včetně těch nejlepších, mezi něž patří např. Florbal Chodov, Black Volley Beskydy, Volejbal Kladno, FBS Olomouc, Slávia UK Bratislava či VK Prievidza. Chcete být mezi nimi?

Nakupujte sportovní výbavu výhodně

Zajistíme vašemu klubu téměř vše, na co si vzpomenete:

  • halové boty (příp. běžecké, volnočasové aj.)
  • trička, kraťasy a další oblečení nejen na zápas
  • tašky, míče, rakety, chrániče a mnohé doplňky

Cokoliv najdete v našem e-shopu, to můžete mít výhodněji - stačí se ozvat na teamsport@sanasport.cz (a je úplně jedno, zda jste výborný extraligový klub nebo parta kamarádů hrající amatérskou ligu).

Hromadné i individuální nákupy

V rámci Teamsportu můžete nakupovat pro svůj klub nejen hromadně, ale i individuálně, kdy vám připravíme dlouhodobé vouchery, které mohou vaši hráči a další členové klubu libovolně využívat podle potřeby. Můžete tak mít slevu 20 a více % na více než 40 různých značek včetně těch nejlepších jako adidas, Asics, Mizuno, Salming, CEP, Craft aj.

Podpora sportovních akcí

Organizujete závody nebo jiné sportovní akce a chtěli byste účastníkům poskytnout různé benefity? Slevy na sportovní vybavení nebo odměny pro nejlepší? Zajímavé události rádi podpoříme.

Chcete vědět víc? Napište nám na e-mail info@sanasport.cz.

Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:03:10:47
Kilpi Ameli
-62 % Dámské sportovní tričko Kilpi Ameli
499 Kč 1 299 Kč
už jen 18 ks za tuto cenu