info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Teamsport - vybavení pro kluby i jednotlivce

Spolupracujeme s úspěšnými i nadějnými sportovci a sportovními kluby bez ohledu na úroveň soutěže. Jsme rádi, že jim skrze prvotřídní sportovní vybavení pomáháme dosahovat těch nejlepších výsledků. Věnujeme se více než 500 českým a slovenským klubům jako jsou například Florbal Chodov, Black Volley Beskydy, Volejbal Kladno, FBS Olomouc, Slávia UK Bratislava či VK Prievidza.

Chcete se také zapojit? Ozvěte se nám na teamsport@sanasport.cz a společně dohodneme detaily ohledně vzájemné spolupráce. Díky tomu můžete získat slevové vouchery a výhodnější ceny všech našich bot, oblečení a další sportovní výbavy.

Nakupujte hromadně i individuálně

A vždy za lepší ceny! Nemusíte pokaždé objednávat 30 párů bot, náš teamsportový program je tu i pro jednotlivce. Nově máme programy rozdělené do třech úrovní TEAM, GOLD a PLATINUM. Detailní popis všech úrovní vám rádi zašleme, stačí napsat na e-mail uvedený výše.

Podpora sportovních akcí

Organizujete závody nebo jiné sportovní akce a chtěli byste účastníkům poskytnout různé benefity? Slevy na sportovní vybavení nebo odměny pro nejlepší? Zajímavé události rádi podpoříme. Napište nám na e-mail info@sanasport.cz.

Cenová
bomba
Akce zmizí za
2:21:02:44
Kilpi Alexo
-65 % Dámské legíny Kilpi Alexo
799 Kč 2 299 Kč
už jen 21 ks za tuto cenu