info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Jsme tu pro vás již 13 let, nastal čas na odměny

25. 07. 2022
Už 13 let pro vás testujeme skutečné vlastnosti produktů, 13 let pomáháme s výběrem a dodáváme vám prvotřídní sportovní výbavu a 13 let se staráme, abyste sportovali zdravě a v každém věku.
Jsme tu pro vás již 13 let, nastal čas na odměny

Sanasport se od prapočátku vždy zabýval především tím, jak lidem zprostředkovat opravdu zdravé sportování. Díky tomu jsme si vybudovali skvělou pověst specialistů, kteří dobře vědí, o čem mluví. Dokážeme každému poradit s výběrem správného náčiní, které mu dopomůže k bezproblémovému sportování i v pokročilém věku.

NAKOUPIT SPORTOVNÍ VYBAVENÍ SE SLEVOU

Na co se můžete během oslav 13. Sanasportin těšit?

Především na spoustu soutěží o vouchery a sportovní vybavení (na našem Facebooku a Instagramu), slevy až 80 % a k nim ještě dodatečné slevy na nejrůznější sportovní výbavu.

„Sana“ je latinsky zdraví. Chceme lidem umožnit pohyb bez bolestí a zbytečného namáhání kloubů a svalů. I proto máme v každé prodejně běžecký pás, kde s lidmi diagnostikujeme a konzultujeme jejich došlap při běhu (i chůzi). Tato diagnostika u nás vždy byla a vždy bude zcela zdarma, bez ohledu na to, jestli u nás dotyčný nakoupí. Přijít na diagnostiku může každý - stejně jako na naše běžecké tréninky (ty jsou také zdarma a bez registrace).

TRÉNINK

Neustále testujeme a uvádíme na pravou míru vlastnosti sportovní výbavy, aby si lidé v dnešní on-line době mohli dobře rozmyslet, zda a jaký má pro ně nové sportovní vybavení smysl. Všechny recenze najdete v našem magazínu.

Naše další aktivity

Kvůli domácím i celosvětovým problémům jsme v uplynulých letech upustili od realizace nových projektů a soustředili jsme se převážně na větší pomoc lidem v ČR a na Ukrajině. S organizací ADRA jsme pomáhali po tornádu na jižní Moravě, podporovali jsme dobrovolnictví u osamělých seniorů v předvánočním čase a zapojili jsme se do pomoci civilnímu obyvatelstvu přímo na Ukrajině (tato pomoc stále trvá také skrze naše Dobrolístky pomoci).

Starší, ale stále aktuální projekty jsou zde:

https://www.sanasport.cz/podporujeme
https://mujprvnibeh.sanasport.cz
https://www.sanasport.cz/utmb
https://behamzdarma.cz
https://www.sanasport.cz/konec-vymluv
https://www.botaroku.cz

Naše kamenné prodejny v Praze a v Brně mají pro vás dveře otevřené a naši šikovní produktoví specialisté vám vždy rádi pomohou s výběrem toho nejlepšího sportovního vybavení, díky kterému posunete svůj um na další úroveň.Cenová
bomba
Akce zmizí za
10:21:34:42
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-59 % Triko na kolo Sensor Cyklo Stars
639 Kč 1 550 Kč
už jen 6 ks za tuto cenu